Estelle Chen se jako tvář Maybelline

Značka Maybelline New York s potěšením oznamuje, že francouzsko-čínská modelka Estelle Chen se stala nejnovější tváří této značky. Estelle se připojila k seznamu prominentních mluvčích včetně Gigi Hadid, Adriany Lima, Josephine Skriver, Emily DiDonato, Herieth Paul a Christy Turlington.

Estelle debutuje s touto značkou v kampani pro Týden módy (New York Fashion Week), který pro značku Maybelline představuje milník 10. výročí. Kampaň byla vytvořena agenturou Beauty at Gotham. Estelle je v ní představena vedle Adriany Limy, Gigi Hadidy a Heriethy Paul.

„Máme velikou radost, že se Estelle připojila k rodině Maybelline New York,“ říká Trisha Ayyagari, prezidentka globální značky Maybelline New York Worldwide. „Různorodé zkušenosti Estelle jí propůjčují její prozaický charakter, se kterým se naši globální zákazníci ztotožňují. Nemůžeme se dočkat sledování jejího dalšího růstu.“

Estelle, která se narodila a vyrostla v Paříži, byla vychována v multikulturním prostředí zahrnujícím francouzskou a čínskou kulturu, jež převzala jako své vlastní. V současné době rozděluje svůj čas mezi New York, Paříž a Peking, kde horlivě realizuje své sny a využívá množství poskytovaných příležitostí.

„Mám veliké štěstí, že mohu být součástí rodiny Maybelline New York a připojit se k týmu mluvčích této přední značky, minulých, současných i budoucích,“ uvádí Estelle, nejmladší mluvčí značky Maybelline. „Být součástí značky, která je v tomto odvětví takovým průkopníkem, neustále posouvá hranice inovací, zavádí budoucí trendy a zároveň umožňuje ženám rozpoznat jejich skutečný potenciál, mě inspirovalo a naplnilo radostí.“

Estelle byla poprvé objevena agentkou v pařížském parku, když jí bylo 13, a v současné době ji reprezentuje agentura Ford Models. Její velký zlom nastal, když byla v roce 2017 pozvána k předvádění na módní přehlídce Victoria’s Secret a v roce 2018 se zde opět vrátila. Tímto významným mezníkem rychle zaujala globální pozornost a byla nejmladší čínskou modelkou, která se zúčastnila módní přehlídky Victoria’s Secret v Šanghaji.

Předváděla také pro značky Chanel, Dior, Dolce & Gabbana, Moschino, Proenza Schouler, Maison Margiela, Alberta Ferretti, Elie Saab, Jean Paul Gaultier, Fendi, Thakoon, Victoria Beckham, Opening Ceremony, Michael Kors, Boss, Chloé a mnoho dalších. Estelle účinkovala v řadě kampaní včetně kampaní značek Vera Wang a H&M a objevila se také na stránkách italských, čínských a japonských vydání magazínů Vogue, CR Fashion Book, TMagazine China, Harper’s Bazaar UK a čínských vydání.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.