Francouzské parfémové tělové oleje a mýdla Refeel Naturals nově v Greenwave

Portfolio obchodu s přírodní kosmetikou Greenwave nově doplnila francouzská značka s parfémovými tělovými oleji a přírodními mýdly Refeel Naturals, která nabízí nový zážitek z péče o pleť. Její produkty bez kompromisů kombinují holistický zážitek z pleťové péče se smyslovým potěšením a čistým přístupem k životním prostředí.

K dispozici jsou aktuálně tři parfémové varianty olejů a mýdel, které hýčkají nejen pokožku těla, ale I vaše smysly.

Vůně suchého tělového oleje Lost Alhambra je inspirována imperiální krásou Granady, prodchnuté orientální kulturou a jejími teplými, opojnými vůněmi růže, guajakového a santalového dřeva spolu s ambrou. Tato směs meruňkového oleje, čistého kokosového oleje a oleje z hroznových semínek posiluje kožní bariéru, zjemňuje a obnovuje komfort pokožky díky fytoceramidům-6 ze slunečnice. Při aplikaci na vlasy regeneruje suché či poškozené konečky, oživuje barvu i lesk.

Jemně voňavé mýdlo Lost Alhambra  se stejnou parfemací se vyrábí ručně na jihu Francie. Je zpracováváno za studena, aby se zachovaly jeho cenné vlastnosti a mimo bambuckého máslo obsahuje také kokosový, řepkový a slunečnicový olej.

Vůni suchého tělového oleje i mýdla Poudre Sentimentale, ve kterém ucítíte heliotrop, pačuli, kosatcový a rýžový pudr, ovlivnila řvoucí dvacátá léta a Paříž. Kulturní a intelektuální obnova probublává Montmartrem i Montparnassem, na terase kavárny Closerie des Lilas dává Fitzgerald přečíst Ernstu Hemingwayovi rukopis knihy o milionáři pořádajícím opulentní večírky pohlcené vášní. Jeho jméno je Gatsby…

Směs meruňkového oleje, čistého kokosového oleje a oleje z hroznových semínek posiluje kožní bariéru, zjemňuje a obnovuje komfort pokožky díky fytoceramidům-6 ze slunečnice. Při aplikaci na vlasy regeneruje suché či poškozené konečky, oživuje barvu i lesk. Mýdlo se vyrábí ručně na jihu Francie. Je zpracováváno za studena, aby se zachovaly jeho cenné vlastnosti a mimo bambuckého máslo obsahuje také kokosový, řepkový a slunečnicový olej.

Teplá, smyslná a radostná vůně oleje a mýdla Le sud, la nuit vás přenese na Promenade des Anglais nebo do přístavu San Remo. Ucítíte v ní galbanum, pomerančové květy, hořké pomerančové listy a vetiver. Letní večer na pobřeží Středozemního moře může začít.

Produkty značky jsou k dostání exkluzivně v obchodě Greenwave nebo online na www.greenwave.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.