Greenwave představuje organické saunové koncentráty PRIMAVERA

Portfolio organické kosmetické značky Primavera, kterou u nás exkluzivně zastupuje obchod s přírodní kosmetikou Greenwave, nově doplnila ucelená organická řada šesti saunových koncentrátů v té nejvyšší kvalitě určená pro ozdravné saunové kúry.

Pravidelné saunování, obzvláštně v zimních měsících, nabízí ideální příležitost k úžasně hluboké relaxaci. Díky působení tepla a klidu dochází při saunování navíc k posílení imunitního systému. A právě aroma saunové koncentráty v té nejvyšší možné bio kvalitě umožní ponořit se do světa příjemných vůní a vdechovat přírodní vonné kompozice, zatímco tělo obklopuje útulné teplo.

Použití takových koncentrátů je velmi jednoduché: 10-25 ml koncentrátu se smíchá s 1 litrem vody a touto směsí se odměrkou přelévá horký saunový kámen.


První saunový koncentrát určený k relaxaci obsahuje vonné esence ze siamské benzoe, bio medového extraktu a jemné levandule. Druhý, citrusový koncentrát, obsahuje osvěžující esence z limety, zelené mandarinky a grapefruitu, opět v bio kvalitě. Třetí koncentrát je určen pro prohřátí těla a obsahuje esence ze zázvoru, citrónu a pomeranče. Čtvrtý,  energizující koncentrát, obsahuje vonné esence z citronové trávy, cedru a horské borovice.

Pátý koncentrát je určen pro zlepšení dýchání a obsahuje esence z eukalyptu, máty peprné a detoxikačního ysopu zatímco šestému, poslednímu koncentrátu, vévodí pouze jehličnanové esence – z jedle velké, borovice pinie a jedle douglasky.

Veškeré produkty jsou k dostání exkluzivně v obchodě Greenwave nebo online na www.greenwave.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.