Infokrásky Zuzana Belohorcová a Lela Vémola vyzkoušely špičkovou kosmetiku

Prvotřídní kosmetika i odborné poradenství. To nabízí společnost INFOKRÁSA, která se řídí heslem: „Protože s námi krása nemá věk“. Díky své zakladatelce Anně Abdullaevě je špičkou na našem trhu už jedenáct let a stále přináší novinky, které rády testují i celebrity. Třeba moderátorka Zuzana Belohorcová či influencerka Lela Vémola, které přijaly pozvání na nedávné exkluzivní setkání společnosti INFOKRÁSA v pražském hotelu Maximilian. 

„Vždycky, když jedu na skok do Čech, volám Aničce, jestli není nějaký event Infokrásy a ona ho hned uspořádala,“ usmívala se moderátorka Zuzana Belohorcová, která momentálně žije na Tenerife. „Byla jsem jednou z prvních Infokrásek, která Aničce produkty testovala. Je to obrovský profík, neskutečně skromná žena, člověk na správném místě,“ nešetřila chválou. „Nejradši používám ampule Praxis, což je top produkt pro všechny, kdo ho vyzkoušeli. Nebo značka Christian Breton se specializuje nejen na oblast očního okolí, ale má i úžasná séra na krk. Už nejsem nejmladší ročník a část dekoltu mám trošku starší, než je v občanském průkazu. Zdědila jsem to po mámě a jsem za to ráda, protože po ní mám i srdečnost,“ usmívala se.

Kosmetiku z Infokrásy používá i influencerka Lela Vémola, která vyzkoušela také služby estetického centra INFOKRÁSA Aesthetics. Konkrétně speciální Sciton laser, přístroj, které jsou jen dva v celé Evropě. „Nechala jsem si v Íránu operovat nos a zbyly mi dvě jizvy. Potřebovala jsem si je nechat odstranit a perfektně mi to pomohlo,“ říká. „Dřív jsem se o pleť moc nestarala, ale díky Aničce jsem si uvědomila, že je to chyba. Má špičkové výrobky a díky nim má pleť vypadá tak dobře, že si toho všiml i můj manžel. Takže teď používám séra, krémy i oleje,“ dodává Lela.

Za svůj úspěch vděčí společnost INFOKRÁSA, která je na trhu od roku 2012, své energetické zakladatelce. Je jí podnikatelka Anna Abdullaeva, která, ač je původem z Uzbekistánu, dnes patří mezi nejvýraznější osobnosti české beauty scény. INFOKRÁSA na našem trhu exkluzivně zastupuje víc než dvě desítky kosmetických i estetických značek. „Trochu jsem to zdědila. Jsem z lékařské rodiny, která se navíc zabývá kosmetikou. Moje maminka je taky blázen do kosmetiky, jako já,“ vysvětluje sympatická majitelka svou celoživotní lásku ke kvalitním kosmetickým produktům.


Eventu, na kterém společnost představila své novinky, se zúčastnily i další známé osobnosti, jako modelka Dominika Myslivcová, moderátorky Štěpánka Duchková a Lenka Špillarová, která odpolednem provázela, influencerka Gabriela Wolfová či muzikálová zpěvačka Nikola Ďuricová. A protože INFOKRÁSA je stále vyhledávanější i mezi pány, protože nabízí i značky specializované na muže, nechyběl ani model Daniel Vojtěch, který se po dvanácti letech vrátil ze zahraničí, kde pracoval pro prestižní světové značky. V Americe si navíc udělal kurz pro barbery a otevřel si barber shop v centru Prahy. „Teď mě čeká nová etapa, protože budu táta. Začátkem května čekáme holčičku,“ prozradil nastávající otec.

Foto: Hauer Jaroslav

Několik otázek pro majitelku společnosti INFOKRÁSA Anna Abdullaeva: 

Pocházíte z Uzbekistánu, jak jste se dostala do Čech?
Přijela jsem sem studovat. Střední školu jsem dodělala v Kazachstánu a na vysokou jsem nastoupila v České republice. Studovala jsem medicínu a psychologii.

Jak jste přišla na to, že založíte společnost INFOKRÁSA?
Původně jsem dělala a dodnes dělám dodavatele pro lékaře a estetická centra. Šlo to ruku v ruce. Po kosmetice byla poptávka, takže se jsem ji začala přidávat do nabídky. 

Proč jste vybrala název INFOKRÁSA?
To byl brainstorming! Moje společnost dodává informace, školí o kráse. Takto jednoduše to vzniklo. 

Kolik značek pod sebou máte?
Už víc jak dvacet. Kolem patnácti kosmetických a deset pro estetickou medicínu. Jsme největší dodavatelé na česko-slovenském trhu. Sbírám perly z celého světa a dovážím je sem.

Jaký je váš největší hit?
Určitě Ampule Praxis a RetinOil od značky Instytutum. Ampule jsou ve verzi pro ženy i muže a efekt je okamžitý. Vyhlazují vrásky, hydratují a pleť rozzáří.

Všechny produkty také testujete?
Ano, buď já, nebo kamarádky, jako je třeba Zuzka Belohorcová nebo Lela Vémola. Občas děláme také testovou skupinu z našich klientů nebo známých.

Kde produkty hledáte?
Z devadesáti procent jsou na doporučení od doktorů, co znám, nebo od laboratoří. Výborné produkty se objeví také na mezinárodních kongresech estetické medicíny, které navštěvuji.

Máte také kliniku INFOKRÁSA Aesthetics, na které najdeme špičkový laser. Čím vyniká?
Sciton lasery jsou jenom dva v Evropě, jeden je v Anglii a druhý u nás. Nejdřív jsem se mu bránila. Ale potom jsem byla na školení v Istanbulu s lékaři a ujistili mě, že je to nejlepší a nejbezpečnější přístroj, který existuje. Náš laser stojí jako ferrari! 

Proč jste se mu nejdřív bránila?
Kvůli ceně. Je moc drahý, stojí stejně, jako ferrari! Ale nejlepší technologie stojí nejvíce. Důležitá je i zodpovědnost – ferrari chce každý, ale ne každý ho umí řídit.

Co všechno umí?
Odstranit jizvy, pigmentové skvrny, akné, zpevnit pleť, vyhladit vrásky či se zbavit růžovky. Největší poptávka je po odstranění pigmentace. Zákrok je rychlý, efektivní a bezpečný. 

Vyzkoušela jste laser i vy sama?
Samozřejmě. Trpím na růžovku, na kterou mi pomáhá a zkoušela jsem ho i na zpevnění podbradku. Nebolí, je rychlý, a když jsem se podívala do zrcadla, tak jsem nevěřila svým očím, jaký to byl rozdíl!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.