Jak si vyřídit půjčku online

Potřebujete si půjčit peníze, ale na pobočku se vám nechce a z vyřízení online máte obavy? V dnešní době už nezáleží na tom, jestli si půjčku sjednáte na pobočce nebo online. U půjčování je totiž důležité hlavně to, abyste si vybrali prověřenou společnost. Pak se nemáte čeho bát.

Všechny informace jsou na jednom místě

Půjčování online má jednu nespornou výhodu, a sice to, že si veškeré informace můžete v klidu prostudovat z pohodlí svého domova. Může se vám stát, že narazíte na společnost, která se volnému přístupu k informacím o službách vyhýbá. Takové byste se ale raději měli rovnou vyhnout a poohlédnout se jinde.

Ostatně, dobrým ukazatelem spolehlivosti a férovosti poskytovatele půjčky online je i licence České národní banky a ocenění nebo pěkná reference.

Populární je revolvingový úvěr

Jednorázovou online půjčku už Češi znají a ničím je nepřekvapí. V poslední době si ale více oblíbili úvěr s opakovaným čerpáním (revolvingový úvěr). Zatímco první je časově omezená a končí splacením všech závazků, druhý umožňuje využít již půjčené a splacené peníze znovu, navíc bez jakékoliv nutnosti cokoliv dokládat nebo vysvětlovat.

Dobu trvání revolvingového úvěru si určuje zákazník. Může opakovaně čerpat splacené peníze z úvěrového účtu a platí za ně, až když je využije nebo využívat revolvingový úvěr jako finanční rezervu, kterou má vždy po ruce. A když se rozhodne splacený úvěr ukončit, stačí mu podat žádost o ukončení smlouvy.

Online až 250 tisíc korun

Částka, kterou můžete snadno a rychle získat jen díky zažádání online a poskytnutí kopií dvou dokladů, se nejčastěji pohybuje od 10 tisíc do 250 tisíc korun. Za tento obnos už si bez obtíží pořídíte vše, co spadá do nejpotřebnějšího zboží. Může to být například pračka, lednička, mobilní telefon nebo třeba televize. Podle posledního průzkumu České bankovní asociace je právě bílé zboží a spotřební elektronika tím, na co si Češi nejčastěji půjčují.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.