Komplexní anti-aging – omlazení na čtyři způsoby

Peptidy, přírodní minerály, rostlinné extrakty, pouštní rostliny a nejnovější vědecké poznatky z oblasti péče o pokožku. Zní to perfektně a vlastně až dokonale zdravě. Ale, ono je to perfektní a dokonale zdravé. Toto vše se snoubí, a můžete zažít v přípravcích Infinite světové značky Forever.

Jistě jste již někdy slyšeli o prospěšných účincích rostliny aloe vera. Možná ji i pravidelně užíváte a víte, že vašemu organismu pomáhá v jeho očistě a dodává co potřebuje. Nyní můžete zažít něco nového a posunout účinky ještě dále. K dostání jsou čtyři nové kosmetické výrobky, které účinky této zázračné rostliny využívají jinak a nově a tím ji dělají ještě prospěšnější. Navíc se budete nejen cítit lépe, ale i vypadat lépe.

Dopřejte si okamžité zlepšení hydratace pokožky

Vědci odhadují, že jabloň je nejstarší strom, který byl kultivován. Odolal během tisíců let poškození a změnám životního prostředí. Našemu zdraví jsou velmi prospěšné dvě klíčové složky tohoto plodu bohatého na vitamíny – jablečný extrakt a jablečné aminokyseliny. Obě tyto látky jsou součástí čistícího gelu Hydrating cleanser. Tento hydratační čistící přípravek je plný silných, přirozeně se vyskytujících zmíněných dvou ingrediencí a poskytuje okamžité zvýšení hydratace kůže a antioxidační vlastnosti, zatímco pozastavují nečistoty a olej, takže mohou být poté smyty. Jablečný extrakt a aminokyseliny poskytují tomuto čistícímu gelu silnou ochranu před účinky stárnutí, přitom je jemný a mléčný.

Výživový přípravek účinkující při stárnutí zevnitř

Dalším vhodným společníkem, který má za cíl stárnutí uchopit zevnitř, je Firming complex. Tento exkluzivní kosmetický doplněk pomůže získat kontrolu nad procesem stárnutí a zajistit, že bude podporovat anti-aging ze všech úhlů. Nepotažené zpevňující komplexní tablety mají patentovanou směs z koncentrátu francouzského melounu, phytoceramidů a námořního kolagenu. Ze dvou klinických studií bylo zjištěno, že francouzský meloun poskytuje superoxiddizmutázu, což je klíčový hráč v antioxidačním systému, který pomáhá bojovat proti stresu. Tablety zmenšují hloubku vrásek na obličeji a zvyšují pružnost, flexibilitu a hydrataci pokožky. Stačí užít dvě tablety denně a podpoříte několik vnitřních systémů těla i celkový zdravotní stav a vzhled pleti. Doplněk stravy je navíc bez lepku, takže vhodný pro celiaky.

Sérum snižující viditelnost jemných vrásek

Zpevňující Firming sérum cílí na stárnutí zvenčí a představuje jeden z nejzajímavějších vědeckých objevů z oboru dermatologie. Vědeckými studiemi zdokonalený koncept podporuje účinek aloe vera klinicky testovanou složkou, což je trifluóracety tripepetid-2. V klinických testech už jen tato jediná složka výrazně zlepšila elasticitu pleti a je známá tím, že bojuje proti progerínu, škodlivému proteinu, jehož výskyt se zvyšuje při stárnutí a způsobuje devastaci pleti. Napodobením přirozených procesů v pleti tento tří aminokyselinový peptid zlepšuje pevnost pleti a snižuje viditelnost jemných linií a vrásek. Kvasnicový extrakt ve výrobku navíc podporuje syntézu kolagenu a přirozenou obranyschopnost pokožky, aby došlo k redukci nerovnoměrného tónu pleti. Toto zpevňující sérum je vrcholným produktem vědců, kteří se zabývají pletí. Proto vám pomůže vypadat a cítit se co nejlépe.

Více než 15 složek co zlepší pleť

Účinné rostlinné přísady kosmetického přípravku Restoring creme jako je acai a granátové jablko, poskytují antioxidační podporu a zároveň dodávají tělu pocit hydratace a hladkost. Součástí je také rostlina Centipede Cunninghami pocházející z Austrálie, která synergicky podporuje zlepšení mnoha výhod aloe vera. Tyto složky společně poskytují osvědčené výsledky pro zklidnění pokožky, přičemž vitamín B3 a kořen z červené řepy vyrovnávají tón a texturu na podporu mladistvého vzhledu pleti. Krém obsahuje více než 15 složek přispívající k anti-agingu. S tolika hydratačními látkami je náš restoring krém hladký na pokožce a rychle se vstřebává bez pocitu mastnosti. Důležitým prvkem v účincích tohoto obnovovacího krému je to, že spojuje všechny účinné vlastnosti, které získává vaše pokožka.

Využijte vánoční slevu a zpomalte plynutí času

Jestliže byste výrobky chtěli vyzkoušet, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud se zaregistrujete na stránce http://www.studiodanah.cz/forever_produkty.html, dostanete 15% slevu na všechny produkty této značky. A to už je zajímavá úspora, pro nákup originálních a zdravých vánočních dárků. Případně využijte možnost a poraďte se zdarma s kosmetičkou a terapeutkou Danou Hodanovou, která přírodní produkty Forever používá 13 let denně ve svém studiu Danah.

Autor: Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah (www.studiodanah.cz)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.