Řada Orlane Anagenese pro boj s časem je řešením přesně pro vaši krásu

Kosmetická značka Orlane nabízí řešení pro každou ženu. Komplexní řada Anagenese je dostupná pro všechny ženy a v boji časem je skvělým pomocníkem. Na základě vědeckých poznatků si můžete dopřát péči, jejíž síla a výkon vás ohromí.

Kosmetická řada Orlane Anagenese staví na moderních vědeckých objevech v oblasti kosmetiky vyvíjené pro boj s časem a stárnutím pokožky. Tato prêt-à-porter kosmetika je určena všem ženám, a je proto cenově dostupnější než ostatní řady. Uchovejte si svůj mladistvý vzhled!

Kosmetika této řady je velice rychlou a dostupnou omlazující péčí. Skvěle regeneruje, hydratuje, zpevňuje kontury obličeje a redukuje vrásky. Její účinnost je prokázána a má perfektní dermokosmetické složení.

Poslední vědecké objevy ukazují, že známky stárnutí pleti jsou spojeny se životním stylem. Rozlišujeme tedy jak genetické, tak environmentální stárnutí. Orlane bere v úvahu důležitost buněčného prostředí pro optimalizaci aminokyselinové aktivity.

Vyzkoušejte kombinaci produktů, díky kterým se budete cítit skvěle:

Anagenese Pure Defense pleťový krém

Orlane Anagenese pleťový krém proti stárnutí (Essential Time-Fighting Care) je ideálním řešením pro všechny ženy, které pro sebe hledají dostupnou a přitom účinnou omlazující péči. Tento jemný krém zajistí pleti okamžitou regeneraci a dokonalou hydrataci. Stimuluje obnovu buněk. Redukuje vrásky a jemné linky. Viditelně zpevňuje kontury obličeje. Použití: V tenké vrstvě aplikujte ráno nebo večer jako poslední krok vaší běžné péče o pleť. Pro dosažení lepších výsledků doporučujeme nanést pod Anagenese sérum.

Anagenese sérum

Pleťové sérum Orlane Anagenese proti stárnutí (Essential Time-Fighting Serum) je také ideálním řešením pro všechny ženy, které pro sebe hledají dostupnou a přitom účinnou omlazující péči. Již po první aplikaci tohoto koncentrátu je pleť viditelně omlazená, rozjasněná a svůdná. Použití: V tenké vrstvě aplikujte ráno nebo večer na důkladně odlíčenou pleť. Následně naneste Anagenese pleťový krém.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.