LADY LIFE

O dámách a nejen pro dámy

Svatby jako řemen se konají v Hotelu Gregor!

Svatby v krásném prostředí Hotelu Gregor v Modřicích se vyznačují jedinečnou atmosférou a spokojení svatebčané na ně ještě po letech rádi vzpomínají. Pokud má být manželství opravdu vydařené, je třeba, aby se nadmíru povedl již samotný svatební den!  Hotel Gregor je k tomuto účelu ideálním místem, když se snaží vyjít vstříc i nejnáročnějším požadavkům svých zákazníků.

Svatby v Brně

Svatební obřad se může odehrát v blízkosti Hotelu Gregor

Komu by nevadilo, když se musí z místa konání svatebního obřadu komplikovaně přesouvat na svatební hostinu? Svatby pořádané v Hotelu Gregor si s tímto problémem nemusí dělat hlavu, protože svatební obřad může proběhnout v kostele svatého Gotharda, ale i v obřadní síni nebo na nádvoří Městského úřadu v Modřicích, jenž je v bezprostřední blízkosti Hotelu Gregor. Termín ke konání svatby si snoubenci zamlouvají sami na matrice Městského úřadu Modřice.

Hotel Gregor nabízí různé podoby svatebního menu

O úspěchu celé svatby zásadní měrou rozhoduje podoba svatební tabule. Zde se Hotel Gregor může pyšnit tím, že obstojí i v nejtvrdší konkurenci, když má na výběr hned ze čtyř druhů svatebního menu. Kdežto konzervativci pravděpodobně upřednostní klasický hovězí vývar s játrovými knedlíčky a svatební svíčkovou, milovníci moderní kuchyně si klidně mohou pochutnat na tomatovém krému a panence špikované pancettou s hříbkovou omáčkou a bramborovým pyré. Pokud si přesto svatebčané z nabídky nevyberou, není problém se domluvit na individuálním složení jiného menu. Dnes bývá často volena i možnost svatebního rautu a co by to bylo za svatbu, kdyby na ní chyběla čokoládová fontána? V Hotelu Gregor k něčemu podobnému rozhodně nedojde!

Větší svatby se v Hotelu Gregor odehrávají bez jakýchkoli problémů

Svatby se obvykle pořádají ve velkém tanečním sále, jenž má kapacitu 200 hostů. Je jen na svatebčanech, jakou formu stolového uspořádání si zvolí. Vždy budou mít dostatek volného prostoru k tanci, zábavě i rautovému pohoštění. O to, aby byl svatební den opravdu výjimečný, se může zasloužit i Hotelem Gregor sjednaná živá kapela nebo zábavný konferenciér, který se rozhodně nikoho nudit nenechá.

Svatební hosté mohou využít možnosti přenocování

Některé svatby mívají problém s prostory, protože svatebčany nemají po skončení svatebního veselí kam uložit. Hotel Gregor má tuto potíž vyřešenu, když dává svatebním hostům k dispozici 12 dvoulůžkových pokojů, 1 apartmán a 2 třílůžkové pokoje, když k vybavení všech patří WC, sprcha, LED TV i pracovní stůl. Ještě před odjezdem do svých domovů mohou svatebčané ráno načerpat sílu při vydatné snídani formou švédských stolů. Snoubence jistě potěší informace, že svatební apartmán dostanou jako dárek Hotelu Gregor k ubytování zdarma!

One thought on “Svatby jako řemen se konají v Hotelu Gregor!

Comments are closed.