Barvu roku 2022 najdete i v nabídce Dermacol

Také koncem minulého roku institut Pantone oznámil barvu roku, která by měla udávat designové trendy ve vícero odvětvích. Tou letošní je speciální odstín s názvem Veri Peri, který výjimečně nepochází z existujícího barevného portfolia tohoto předního výrobce barev. Na první pohled působí jako pastelová fialová, ale podle profesionálů vznikl fúzí červených a modrých podtónů. Reprezentuje prý optimismus, osobní kreativitu a vynalézavost. Proto vám přinášíme i několik tipů z nabídky značky Dermacol, jak odstíny podobné „Very Peri“ zakomponovat také do své kosmetické rutiny.

Fialové oční stíny se mohou mnohým zdát „příliš“, stačí ale jen vědět, jak je používat. Paletka očních stínů Quattro obsahuje výrazný fialový matný oční stín, který můžete použít jako linku na spodní víčko. Dva jemně fialové perleťové stíny s odlesky zase oživí kouřové líčení.

Paletka očních stínů Quattro č. 3

Fialový  oční stín Wet & Dry má zajímavé metalické odlesky. Použít ho můžete nasucho anebo namokro, čímž zvýšíte jeho intenzitu. 

Oční stín Wet & Dry č. 5

Fialová na rtech se musí umět nosit. Ideální je sladit ji s líčením i oblečením, které by mělo mít odstíny šedivé, karamelové a béžové. Odstíny podobné barvě roku 2022 najdete také mezi populárními dlouhotrvajícími rtěnkami 16H Lip Colour. Rtěnky mají syté barvy, které vydrží na rtech celé hodiny. Odolají dokonce jídlu či polibkům.

Dlouhotrvající barva na rty 16H Lip Colour  č. 19

Trendy budou tento rok i fialové laky na nehty. My doporučujeme odstín číslo 45, Electric Violet z řady 5Day Stay. Má unikátní texturu, která přilne k povrchu nehtu a po zaschnutí vytvoří extrémně dlouhotrvající film, který odolá slupování a vydrží perfektní až pět dní.

Dlouhotrvající lak na nehty 5 Day Stay

Pokud by fialová měla vůni, určitě by voněla jako šeřík. Tuto nezaměnitelnou vůni najdete i v řade tělové kosmetiky Flower shower & care, která obsahuje sprchovací krém, tělový a sprchovací olej a tělový peeling. Všechny navržené tak, aby pokožku chránily a vyživovaly. Kromě toho v této vůni nabízí Dermacol také krásnou vonnou svíčku ve tvaru srdce.

Tělová kosmetika Flower shower & care

Fialový obal zpevňující péče o dekolt Push up vám zaručeně  zlepší náladu, zejména pokud  ji zařadíte do své denní kosmetické rutiny. Krém s  extraktem z mořských řas a komplexem rostlinných extraktů FIRMIDERM při pravidelném používání zpevňuje pokožku poprsí a dekoltu a působí jako prevence proti ochabování. Na jaře a v létě jeho účinky určitě oceníte J.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.