Beauty KPZ od Jannami a Marionnaud

Ať už se chystáte objevovat české luhy a háje, sjíždět horské svahy nebo chytat bronz k moři, mít po ruce své beauty pomocníky se vždy vyplatí. Víte, co by ve vaší příruční kosmetické taštičce rozhodně nemělo chybět?

Balzám na rty

Vynález k nezaplacení. Balzámů na rty existuje několik druhů, důležité však je, aby přípravek vždy obsahoval dostatek hydratačních a regenerujících složek. Poslouží jako podkladová báze pod rtěnky, ale hlavně jako bojovník proti popraskání, oparům i šupinkám, a to za jakéhokoliv počasí. Čokoládový balzám na rty, Renovality (JANNAMI.CZ)

Suchý šampon

Další kosmetická trefa do černého. Díky suchému šamponu vykouzlíte ze zplihlé kštice během pár vteřin hřívu s objemem. Nanášejte ho ke konečkům vlasů a poté ho rozčeště kartáčem. Efekt umytých vlasů se dostaví okamžitě.

Korektor

Potřebujete-li vykouzlit svěží vzhled, sáhněte po korektoru. Dokáže zakrýt nejen kruhy pod očima, ale také nevzhledné pupínky, aniž byste svou pleť musela zanášet make-upem. Korektor vybírejte podle textury a odstínu. Je potřeba ho vždy pečlivě zapracovat do pleti. Zabráníte tak nevzhledným přechodům mezi místy, kam jste korektor zanesla a kam ne. Korektor proti zarudnutí, (JANNAMI.CZ)

 Krém na ruce

Dopřejete-li svým rukám správnou hydrataci, královsky se vám odvděčí. Ruce jsou celý den vystaveny námaze a dochází tak k jejich vysušování. Kvůli popraskané kůži mohou být tím spíše náchylné k různým infekcím. Proto si ruce krémujte denně, a to hned několikrát. Regenerační krém na ruce, 30 ml, Navia (JANNAMI.CZ)

 

Maska na rty, Erborian
(MARIONNAUD.CZ)

 

 

 

Vysoce regenerační konopná mast, 50 ml, Cannor  (JANNAMI.CZ)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.