Biobalzám JONZAC pro rty stvořené k líbání

Zimní měsíce dokážou s kvalitou pleti pořádně zamávat. Trpí nejen obličej, ale také ruce, především pak rty. Udělejte v den svátku zamilovaných radost nejen sobě, ale i své lásce, pořiďte si balzám na rty JONZAC® a zjistěte, že láska má mnoho podob.

Rty hrají velkou roli při výběru partnera. Ty výrazné pak přitahují pozornost, jsou sexuálně atraktivní, smyslné. Také díky nim zjišťujeme, jak nám náš protějšek “chutná”. Rty jsou plné nervových zakončení, které dávají mozku signál, jestli se s tímto člověkem chceme líbat i nadále, či nikoliv. Aby tomu tak bylo, musí být ošetřené, skvěle fungovat a hlavně, nemít na sobě bolestivé trhlinky, prasklinky. Ovšem s věkem se rtům nedostává kolagenu, rty se jakoby zmenšují a propadají dovnitř. Pokud ale mají pravidelnou péči, tento proces lze zpomalit.

Jestliže tedy přemýšlíte nad tím, jaký valentýnský dárek letos pořídíte, měl by to být – balzám na rty. Obdarujete nejen sebe, ale i svého partnera – a naopak. Protože péče o zdraví by měla být prioritou nejen zamilovaných.

Náš tip:

JONZAC® Rehydrate Reparativní biobalzám na rty 15 ml

Reparativní biobalzám na rty uvolňuje aktivní látky hluboko do pokožky a poskytuje okamžitou úlevu a zároveň rty regeneruje. Vytváří film pro dlouhodobou hydrataci a ochranu. Rty jsou pak odolnější vůči vnějším dráždivým vlivům. Biobalzám je snadno roztíratelný a nezanechává na rtech mastný film. Složení: Termální isotonická voda JONZAC®, patent FPD, přírodní kyselina hyaluronová, přírodní účinná látka L-PCA napomáhající přeprogramovat hydrataci. Použití: Nanášejte na rty kdykoliv během dne, nečekejte na první náznaky obtíží a bolavé popraskané rty mohou být minulostí. Balzám je vhodný i pro vegany.

Pozor: Pokud v průběhu února zakoupíte dva produkty JONZAC® na eshopu lékáren Dr. Max nebo ve vybraných lékárnách Dr. Max, jako dárek dostanete právě balzám na rty.

Hledáte inspiraci pro další nákup? Hýčkejte svůj půvab:

JONZAC® BB krém PERFECTION – 40 ml

Přejete si hebkou a hydratovanou pleť po celý den? Věřte, že JONZAC ® to dokáže. že. Díky termální isotonické vodě JONZAC®, pigmentům přírodního původu, fyzikálnímu UV filtru s SPF 10. Obsahuje důležité minerální látky zklidňující pleť a působící protizánětlivě. V jednom okamžiku překryje nedostatky, sjednotí tón pleti a nechá ji volně dýchat. Navíc pleť postupně hydratuje a chrání (SPF10). To vše v BIO kvalitě.

Všechny BIO produkty JONZAC® jsou buď s jemnou přírodní parfemací nebo úplně bez parfemace a pleť jakéhokoliv typu je skvěle snáší. Obaly všech produktů této značky jsou ekologické, vyráběné tak, aby omezovaly dopad na životní prostředí.

Tváří značky pro český i slovenský trh je herečka Michaela Badinková, v zahraničí pak celebrity světového formátu. Také všechny ženy, kterým není lhostejný vývoj klimatu, životního prostředí a v neposlední řadě stav vlastní pokožky. Přidáte se k nim? 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.