České kožené kabelky FOLBEUR designérky Markéty Folberové

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Kolekce Robot posouvá hranice. Tři nové metalické barvy SOLE, LUNA, ROSSO jsou určené k nošení dle odvahy majitelky. Snoubí v sobě chlad i teplo drahých kovů a minimalistický design, který svou nahotou činí kabelky univerzální. Stávají se určujícím prvkem a zbavují nerozhodnosti, co si obléci. Proměňují se ve šperk, jenž lze nosit kdykoliv. Ve větším formátu kabelky Macaron Grand či menším Macaron Petit.

Univerzálnost, touha objevovat nové beze strachu z pokroku a techniky a možnost vynikat, to vše se propisuje do designu a zpracování kolekce Robot. Každá barva a velikost kabelky je nositelem fascinace. Dotek slunce a jeho mocnou sílu najdete v barvě SOLE, která určuje dění a strhává pozornost. Bezesporu jedno z našich já čas od času zatouží vládnout. Barva LUNA v sobě skrývá tajemství jako sám měsíc. Co víc než tajemství nás dokáže magicky přitahovat. Touha odkrývat a objevovat se odráží i našem v nitru. Jemnost a romantiku, kterou nabízí západ a východ slunce, nese barva ROSSO. Přináší něžnost a krásu, z níž nelze spustit zrak.

Tvar větší kabelky Macaron Grand se nemění, ale u její menší sestry Macaron Petit došlo ke změně. Zakladatelka značky a návrhářka modelů Markéta Folberová chtěla, aby se Macaron Petit mohla během chvíle stát skvostným doplňkem na večer. Tím, že umístila poutka na popruh dovnitř kabelky, po jeho odejmutí nejsou vidět a z cross body kabelky se stává elegantní psaníčko. Díky tomu se kabelka Macaron Petit hodí i k velké večerní. Chcete ještě víc? Změňte popruh za řetízkový a vytvořte další zcela nový look kabelky.

Kabelky z kolekce Robot plní úkoly přesně tak, jak si jejich nositelka přeje. Zařaďte se mezi hvězdy s novou metalickou FOLBEURkou Robot. Vybírejte svou hvězdu na FOLBEUR.com.

Produkty metalické kolekce ROBOT

MACARON GRAND SOLE

SOLE z kolekce ROBOT přináší dotek slunce se vším, co k tomu patří. Jste připravená upoutat pozornost? Tento model v sobě skrývá vše, co chcete. Dostatek prostoru a variabilitu. Na karabinu připněte klíče, vložte telefon, diář A5, a ještě vám zbyde spousta místa. Macaron Grand nedáte z ruky. A když ano, jen zavěsíte na dlouhý cross body popruh.

MACARON PETIT SOLE

SOLE z kolekce ROBOT přináší dotek slunce se vším, co k tomu patří. Jste připravená upoutat pozornost? Kabelka vyrobená z hovězí kůže s metalickou povrchovou úpravou vás překvapí svojí variabilitou. Lze ji nosit s popruhem nebo jen tak v ruce při slavnostní příležitosti. Uvnitř naleznete neonově žlutou podšívku, dvě kapsičky, jednu na zip a poutko na klíče.

MACARON GRAND LUNA

LUNA z kolekce ROBOT v sobě skrývá tajemství jako sám měsíc. Co víc než tajemství nás dokáže magicky přitahovat, souhlasíte? Tento model v sobě skrývá vše, co chcete. Dostatek prostoru a variabilitu. Na karabinu připněte klíče, vložte telefon, diář A5, a ještě vám zbyde spousta místa. Macaron Grand nedáte z ruky. A když ano, jen zavěsíte na dlouhý cross body popruh.

MACARON PETIT LUNA

LUNA z kolekce ROBOT v sobě skrývá tajemství jako sám měsíc. Co víc než tajemství nás dokáže magicky přitahovat, souhlasíte? Kabelka vyrobená z hovězí kůže s metalickou povrchovou úpravou vás překvapí svojí variabilitou. Lze ji nosit s popruhem nebo jen tak v ruce při slavnostní příležitosti. Uvnitř naleznete zářivě modrou podšívku, dvě kapsičky, jednu na zip a poutko na klíče.

MACARON GRAND ROSSO

ROSSO z kolekce ROBOT, jemnost a romantika, kterou nabízí západ a východ slunce, přináší něžnost a krásu, ze které nelze spustit zrak. Tento model v sobě skrývá vše co chcete. Dostatek prostoru a variabilitu. Na karabinu připněte klíče, vložte telefon, diář A5, a ještě vám zbyde spousta místa. Macaron Grand nedáte z ruky. A když ano, jen zavěsíte na dlouhý cross body popruh.

MACARON PETIT ROSSO

ROSSO z kolekce ROBOT, jemnost a romantika, kterou nabízí západ a východ slunce, přináší něžnost a krásu, ze které nelze spustit zrak. Kabelka vyrobená z hovězí kůže s metalickou povrchovou úpravou vás překvapí svojí variabilitou. Lze ji nosit s popruhem nebo jen tak v ruce při slavnostní příležitosti. Uvnitř naleznete růžovou podšívku, dvě kapsičky, jednu na zip a poutko na klíče.

Více na FOLBEUR.com.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.