Cvičení doma: Restart těla po létě s Fitshaker startuje již 4. září

Domácí online cvičení Fitshaker chystá podzimní cvičební výzvu. Rozhýbat tělo po létě se špičkovými trenéry z Česka i Slovenska bude možné již od pondělí 4. září. Během 40denní výzvy bude kromě cvičení kladen důraz i na motivaci formou silné komunitní podpory jak ze strany trenérů, tak i ostatních žen zapojených do výzvy. Velký prostor bude věnován také posílení imunity na nadcházející chladnější období.

Podzimní výzva spojuje tři celky. Těmi jsou cvičení, strava, ale také motivace, která je obecně velmi důležitým faktorem pro úspěch, ať už se jedná o jakoukoli oblast našeho počínání. „Za osm let fungování Fitshakeru víme, jak důležitá je při pravidelném cvičení motivace. Víme, že vůbec nejtěžší bývá najít odhodlání a začít, zrovna tak ale pak u cvičení zůstat a v případě naší chystané výzvy ji i dokončit. A právě v tom ženám bude pomáhat naše uzavřená výzvová skupina na Facebooku, naše pravidelné maily plné podpory, ale i nepřetržitá pomoc od našich trenérů či koučů,“ říká Peter Švaral, CEO online fitness platformy Fitshaker.

Tukoužroutský tréninkový plán

Podzimní výzva je poskládána z nejoblíbenějších letošních fitness videí do 30 minut. Jedná se o mix intervalových cvičení, u kterých se střídá doba zatížení s vyšší intenzitou s odpočinkem, silových sestav využívajících zátěž s cílem nabrat svalovou hmotu a protahovacích strečinkových cvičení. Každý, kdo se do výzvy zapojí, se tak může těšit na každodenní propracovaný tréninkový plán s krátkými, ale maximálně účinnými sestavami.

Výživný jídelníček pro posílení imunity

Příznivý dopad na naše tělo má kromě pravidelného cvičení i kvalitní jídlo. Zdravým stravováním můžeme pozitivně ovlivnit nejen naši postavu a rychlost stárnutí, ale i imunitu. I proto bude tato výzva zaměřená také na jídelníček. Uživatelky se naučí, jak si poskládat výživný jídelníček vhodný pro podzimní období a jak se stravovat zdravě tak, aby jídlo chutnalo celé rodině.

Online komunita nenechá nikoho ve štychu

Každému, kdo se k online cvičení přidá, slibuje platforma oporu na dálku. Silnou podporu uživatelky najdou zejména v uzavřené skupině „Cvičíme doma s Fitshaker“ na Facebooku, která čítá téměř 44 tisíc členů. Pravidelnou motivaci jim budou dodávat i trenéři a koučové a těšit se mohou i na e-mailové newslettery plné osvědčených tipů a rad.

Výzva Restart po létě začíná 4. září a potrvá 40 dní. Videa budou dostupná v aplikaci i na webu a provázet jimi budou ti nejlepší trenéři z České republiky a ze Slovenska. Mezi nimi např. Jan Caha, Zuzka Light, Lenka Velínská, Jan Kempa nebo Magdaléna Kažimírová. Celý obsah výzvy mají předplatitelé online platformy zdarma. Těm, kteří registrovaní nejsou a chtějí se do výzvy taktéž zapojit, stačí aktivovat členství za pouhých 249 Kč měsíčně. Bližší informace najdete na webových stránkách: 40denní výzva Restart po létě.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.