Dekorativní kosmetika Orlane

S ohledem na to, že v průběhu letních dní je pleť vystavována slunci, je třeba také pečlivě vybírat, jakou dekorativní kosmetiku budete používat. Zamilujte se do unikátních produktů značky Orlane Paris. Nikdy jste nebyla krásnější.

Není třeba vlastnit desítky kousků dekorativní kosmetiky, ideálním řešením nejen ekonomickým, ale také ekologickým, a navíc i skvělým pro vaši pokožku, je okoukat u Francouzek, jak si vybírat dekorativní kosmetiku, kterou nejenže potřebujete, ale hlavně vám bude slušet. Pokud chcete být „jednoduše krásná“, najděte si pudr, lesk na rty a řasenku, které přesně zdůrazní, co mají, navíc ale budou pokožku či řasy vyživovat a nepřivedou vás do nesnází v okamžiku, kdy se to bude nejméně hodit. Například sesycháním na obličeji, slepováním řas, otisky na spodním víčku a dalšími problémy, které každá žena používající denně dekorativní kosmetiku důvěrně zná. Sáhněte tedy po přípravcích, které vám budou slušet, obměňte svůj kosmetický arzenál, a hlavně, získejte francouzský šarm, který vám budou všichni závidět.

Prodlužující řasenka Solei Bronze

Řasenka Orlane má anatomicky tvarovaný silikonový kartáček, díky němuž se snadno nanáší. Krémová textura obalí každou řasu, neslepuje je a nerozmazává se. Obsahuje vitamin E a hydratační složku.

Korektor na obočí Perfecteur de Sourcils Black

Orlane Eyebrow Perfector slouží zároveň k barvení i tvarování obočí. Pomocí speciálního aplikátoru nanesete pudr snadno a s naprostou přesností. Výsledný efekt bude zcela přirozený. Zakryje drobné nedokonalosti a vyplní řídké obočí, zvýrazní kontury. Má mimořádně sytý odstín. Použití: Jemnými tahy pročesávejte obočí. Pro dosažení intenzivnější barvy aplikaci opakujte.

Bronzující pudr Solei Bronze

Pečující pudr této řady vždy rozzáří pleť a dodá jí neodolatelné bronzové opálení. Je vhodný i pro zralejší pleť, kterou zásobí potřebnými vitaminy a skryje nežádoucí vrásky. Chrání rovněž proti dehydrataci. Bronzující kompaktní pudry Orlane vytvářejí přirozený a jednotný tón pleti, který jí vydrží po celý den. O pohodlí a příjemný pocit pleti se postarají v něm obsažené hydratační a vyživující ingredience. Použití: Rovnoměrně nanášejte pomocí velkého štětce na celou tvář.

Lesky na rty Orlane

V mnoha odstínech, přesto stále se skvělou přidanou hodnotou pro vaše smyslné rty. Pečující lesky na rty viditelně zvětší jejich objem, zároveň se starají o vyživení, hydrataci a regeneraci. Váš úsměv svou září zastíní snad i samotné slunce. Pečující lesky na rty Orlane dodají vašim rtům novou vitalitu, rty budou sametově hebké, zářivé a díky vysokému lesku budou působit plnějším dojmem. Lesky Orlane jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou, vitaminy A a E a olej z rýžových otrub. Nejmodernější hi-tech aplikátor zaručuje přesné odměření toho správného množství lesku.

Dekorativní kosmetika Orlane neobsahuje parabeny.

Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.