Dominika Myslivcová o sobě dala vědět v roli zpěvačky a je z toho hned hit léta

Ve své nové písni Cheers totiž mladá barbie promlouvá ke své generaci. Život je krátký, tak proč snít, když můžeme žít! Už to vypadalo, že se Dominika Myslivcová na hudební kariéru zanevřela, ona si přitom dávala jenom větší pauzu a sbírala inspiraci. A nyní je zdá se zpátky. A to v plné síle. Videoklip ke své nové písni Cheers, kterou natočila pod taktovkou uznávaného producenta Honzy Gajdoše, představila sice teprve ve před čtyřmi dny a už má téměř 40 tisíc zhlédnutí.

Prostě jsem měla náladu si po delší době zase trošku zazpívat. Myslím si, že depresivního období už bylo dost a proto jsem vytvořila pozitivní song jménem CHEERS, který je, jak už název naznačuje, o párty,” přiznává Dominika, která ve své nové písni navádí párty náladu a aspiruje na hit letošního léta. “Touhle písničkou jsem lidem chtěla hlavně předat message, že by si měli užívat každého dne naplno, protože “Život je krátkej, tak proč bychom měli jen snít? Musíme žít!” cituje Dominika vlastní text.

Dobrou zprávou je, že jednou vlaštovkou to rozhodně nekončí a mladá influencerka hodlá ve zpívání pokračovat. “Človek by se měl věnovat tomu co ho baví a naplňuje, bez ohledu na to jestli se to někomu líbí, anebo ne. Takže další písničky určitě v plánu mám,” slibuje Myslivcová. Koncerty zatím ale neplánuje.

Jsem hlavně influencerka, než zpěvačka, takže do nějakého koncertování se neženu.. Ale kdo ví! Když vyprodal několikrát O2 arénu Leoš Mareš, tak třeba za pár let,” dodává zpěvačka, která si během natáčení musela sáhnout doslova na dno svých sil, i když to z uvolněného klipu tak nevypadá. Natáčelo se totiž téměř 24 hodin v kuse a podle producenta Honzy Gajdoše byla po celou dobu naprosto profesionální a soustředěná.

Natáčelo se od šesti hodin ráno do přibližně dvou hodin v noci. I přes tak obrovskou zátěž byla Domča naprostý profík a byla okamžitě připravena na vše, co se po ní chce. To je pak radost pracovat,”  říká Gajdoš.

Foto: Jaroslav Hauer

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.