Dvě novinky od značky SPLAT pro zdravou ústní dutinu

Novinka v podobě zubní pasty Sensitive White je z 97 procent přírodní BIO pasta především pro ty, kteří mají extra citlivé dásně. Navíc vaše zuby vybělí až o 1,5 odstínu a přináší maximální péči pro celkové zdraví vaší ústní dutiny. 

Zubní pasta Sensitive White od značky SPLAT je součástí nové řady Bio Professional, která je postavená na patentované technologii Bio SP. White System. Ta zuby šetrně bělí a leští do vysokého lesku. Snížení citlivosti s klinicky ověřeným účinkem zajišťuje hořčík, zinek a hydroxyapatit vápníku,  který je základním stavebním kamenem zubní skloviny. Tyto látky zároveň i snižují citlivost zubů. 

Pasta Sensitive White díky zmíněné technologii zesvětluje zuby až o 1,5 odstínu za 4 týdny používání. Extrakt z fíků působí jako prevence před zubním kazem. Fíky zubní pastě navíc dodávají svěží příchuť, která je příjemně sladká. Nový systém přírodních enzymů, esenciálních olejů a 8 přírodních aktivních ingrediencí efektivně odstraňuje zubní plak i na těžko dostupných místech. Enzym bromelain z ananasu narušují strukturu zubního plaku. 

Její složení je z 97 % přírodní a jeho součástí jsou i esenciální oleje z citrónové kůry a mateřídoušky pro jejich protizánětlivý efekt, esenciální oleje z kůry grapefruitu a máty pro svěží dech a jejich antibakteriální účinky.

Zubní pasta BIOMED Sensitive – 99% přírodní pasta s extraktem z hroznových jader

Přírodní pasta BIOMED Sensitive od značky SPLAT poskytuje perfektní vyčištění zubů s dlouhotrvajícím účinkem. Její 99% přírodní složení posiluje zubní sklovinu a snižuje citlivost. Extrakt z jader hroznového vína působí proti kazivosti zubů a posiluje dásně.

Hlavní složkou zubní pasty BIOMED Sensitive jsou hydroxyapatit vápníku a L-arginin, které posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Jadérka z hroznů pak působí proti kazivosti zubů a posilují dásně.

Díky extraktům z jitrocele, listů břízy a dubové kůry zubní pasta zklidňuje dásně a poskytuje jemný čisticí efekt. Je z 99 % přírodní, vhodná pro těhotné i kojící matky a pro děti od 6 let. Pasta neobsahuje chlorhexidin, triklosan ani silná antiseptika, pěnidla SLES, parabeny ani agresivní bělicí a abrazivní složky. Je bez fluoridu.

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 20 let. Každý výrobek je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.