Fabini slaví dva roky a spouští narozeninový předprodej kolekce porcelánu a nerezových příborů

Mladá česká značka Fabini, jejíž nádobí už používá více než 5000 domácností, si ke druhým narozeninám nadělila elegantní sadu porcelánového nádobí a vysoce kvalitních příborů z leštěné nerezové oceli. Výrobky, které najdou své využití nejen na svátečních tabulích, nabízí do konce října za zvýhodněnou cenu.

V nové porcelánové kolekci s názvem Tera zákazníci naleznou mělké talíře, tři velikosti misek a dezertní talířky. Kolekce vznikla díky spolupráci s proslulým karlovarským výrobcem G. Benedikt, který dokázal vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům na vzhled a kvalitu zpracování. Vznikla tak promyšlená sada na stolování, jejíž jednotlivé kousky mají více způsobů užití.

Misky s porcelánovými víčky nahradí hluboké talíře i plastové krabičky v lednici

Misky jsou vyrobené ve třech různých velikostech. Největší o průměru 17 centimetrů svým objemem nahrazuje polévkový talíř, střední miska má průměr 13 centimetrů a poslouží například na snídaňové cereálie nebo při servírování salátů. Nejmenší miska se hodí na dipy a omáčky.

Všechny tři velikosti misek mají plochá porcelánová víčka, díky kterým v nich můžete doma skladovat potraviny místo plastových krabiček nebo nejrůznějších jednorázových fólií. Víčka lze samozřejmě využít i jako dezertní nebo servírovací talířky. Celá sada misek a víček je navržena tak, aby ji bylo možné co nejkomfortněji poskládat, jednotlivé kusy do sebe přesně zapadají.

Talíře navržené s citem pro detail

V nové kolekci Tera naleznete také dva druhy talířů. Menší dezertní talíř s průměrem 20 centimetrů ozdobí stůl sám o sobě a servírované dobroty na něm vypadají dokonale. Talíř určený na hlavní chod má průměr 26 centimetrů, které můžete využít téměř do posledního milimetru – okraje talíře se totiž zvedají až na samotné hraně. Tento prvek je praktický a zároveň dodává nádobí ladný tvar korespondující s elegantním dekorem.

Všechny kousky v kolekci nesou vzory v jemně vínové a zelené barvě, které značku Fabini od počátku charakterizují. Porcelánové nádobí si můžete pořídit ve zvýhodněných sadách nebo po jednotlivých kusech.

Tenké a zároveň pevné – nerezové příbory Cava

Sada porcelánu se perfektně doplňuje s příbory Cava z kvalitní nerezové oceli. Cílem bylo vytvořit elegantní výrobek s příjemným úchopem a nadčasovým tvarem. Příbory jsou subtilní, tloušťka vidličky a lžíce jsou pouhé 3 milimetry. Přesto jsou dokonale vyvážené a pohodlně se drží. Díky vysokému lesku budou ozdobou při každém stolování.

Vysoká odolnost a jednoduchá údržba

Porcelán z kolekce Tera je díky několikanásobnému vypálení při teplotě až 1 400 °C velmi tvrdý a odolný. Nádobí navíc nevyžaduje žádné speciální zacházení. Zelený a vínový dekor se nanáší pod glazuru, takže se používáním nesmyje ani nepoškodí. Samozřejmostí je mytí běžnými prostředky i v myčce. A to stejné platí i pro příbory z nerezové oceli. Nové výrobky určené nejen pro sváteční stolování si tak můžete bez obav užívat klidně každý den.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.