Francouzská značka BaByliss Paris uvádí na trh nový zastřihovač vlasů

Nový model zastřihovače byl vyvinut, aby vyhovoval i náročnému profesionálnímu a intenzivnímu používání. Je proto vybaven robustními čepelemi z nerezové oceli o délce 45 mm, které mají speciální elektrochemické ošetření zaručující vynikající a dlouhotrvající ostrost. Čepele jsou pro snadnou údržbu odnímatelné a omyvatelné vodou.

Do výbavy patří 8 nástavců s různou velikostí (pro 3, 6, 9.5, 13, 16, 19, 22 a 25 mm). Otočný ovladač s 5 polohami (0,6 – 1,2 – 1,8 – 2,4 – 3,0) umožňuje jemné odstupňování délky střihu. Kombinace těchto dvou voleb tak poskytuje dohromady 40 různých nastavení, díky čemuž se hodí pro širokou škálu účesů.

Zastřihovač je ergonomicky tvarovaný a pro snadné ovládání je zdrsněný v oblasti otočného prstence. Má intuitivní ovládání, které usnadňuje také LED displej indikující stav nabití baterie, použití zámku a vybranou polohu ovladače pro nastavení výšky střihu. Uživatelský komfort zvyšuje možnost kabelového i bezkabelového použití strojku (až na 90 minut) a rychlonabíjení – za 120 minut je strojek nabitý na 90 minut provozu.

Bezpečnost strojku zaručuje vypínač a zámek pro zajištění a uvolnění. Balení navíc obsahuje elegantní skladovací kufřík, čistící kartáček a silikonový lubrikační olej.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.