Frosch Baby – veďme děti k lásce k přírodě už od kolébky

Přinesením miminka z porodnice domů začíná kolotoč radostí, ale i povinností. Miminko je v novém prostředí, se kterým se postupně seznamuje. Kojenecké body, košilky, župánky, kousátka, chrastítka –  s tím vším je malé děťátko intenzivně v kontaktu. Aby bylo objevování malých dobrodruhů co nejpříjemnější, vyvinula značka Frosch komplexní hypoalergenní řadu produktů s označením Baby, které obsahují aktivní látky založené na přírodních ingrediencích. Spolu s pracími prostředky jsou v řadě Frosch Baby také čisticí prostředky, určené pro bezpečné poznávání světa. Výrobky s logem zeleném žabičky jsou navrženy tak, aby nezanechávaly žádné stopy po jídle na dětském oblečení ani ekologickou stopu v přírodě.

Pokožka miminka je po narození velmi citlivá. Proto  čisté a vyprané prádlo nemusí nutně znamenat, že na něj dětská pokožka zareaguje bez výhrad. Výběr pracího prostředku na dětské prádlo je opravdu důležitý. Značka Frosch nabízí sadu hypoalergenních produktů pro kojenecké prádlo, které jsou na rozdíl od standardních pracích prostředků založeny výhradně na přírodních látkách, bez chemických přísad, a s obsahem výtažku z heřmánku.

„Při vývoji produktů Frosch Baby jsme měli na paměti zranitelnost dětské pokožky, která si teprve zvyká na nové prostředí. Produkty jsou bez barviv a konzervantů a jejich velmi dobrá snášenlivost citlivou kůží je dermatologicky potvrzena,“ uvedla Nikola Marklová, marketingová manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a  slovenský trh.

Pro bezpečné objevování světa

„Jakým způsobem malé děti zkoumají své okolí? Ochutnáváním různých předmětů. Barviva, bělidla a další ne vždy dobře snášené látky jsou dnes standardní součástí výrobků, které nás dennodenně obklopují. Zvlášť v případě malých dětí není třeba tento umělý koktejl zesilovat působením chemických čističů. Produkty značky Frosch jsou založeny na koncentrovaných přírodních složkách, což s sebou nese tu výhodu, že jsou účinné a zároveň neobsahují nic, co by mohlo způsobovat alergické reakce,“ vysvětlila Nikola Marklová.

Frosch Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo byl speciálně vyvinut pro citlivou pokožku kojenců, malých dětí a alergiků. Vedle šetrnosti k pokožce i  životnímu prostředí se však pyšní čistícími vlastnostmi a zvládne odstranit odolné skvrny například od mrkve, kaší i dětských příkrmů z bílého a barevného prádla. Doporučená cena: 249,90 Kč

 

 

Pro odolné a zaschlé flíčky, například od zeleniny, ovoce či mléka, je zde Frosch Sprej na skvrny na kojeneckém prádle. Pomocí praktického rozprašovače stačí postříkat skvrny 10 minut před praním a následně vyprat běžným způsobem. Doporučená cena: 159,90 Kč

 

 

 

 

Frosch Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo nejenže prádlo změkčí, ale vypláchne i všechny zbytky pracího prostředku. Díky jemné pečující formuli nehrozí riziko podrážení jemné pokožky a doporučuje se pro citlivou kojeneckou pokožku také alergikům.  Doporučená cena: 106,90 Kč

 

 

 

Pro umývání veškerého kojeneckého vybavení a nádobí je zde Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky. Hypoalergenní složení čistí důkladně odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se z nádobí opláchne. Složení s neutrálním pH je vhodné o pro alergiky, neobsahuje barviva ani vonné oleje a barviva.  Doporučená cena: 109, 90 Kč

 

 

Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židličky a omyvatelné hračky. Dermatologicky testované složení s neutrálním pH, bez parfému a barviv je navíc doplněno provitaminem B5.  Doporučená cena: 114,90 Kč.

 

Jemná péče ohleduplná k děťátku i přírodě

Produkty značky Frosch jsou vyráběny s láskou k dětem i přírodě. Jsou velmi dobře biologicky odbouratelné a plastové obaly jsou kompletně recyklované a recyklovatelné. Pokud spotřebitel vhodí obal do tříděného odpadu, dochází tak k uzavřenému cyklu, kdy se z plastové lahve po recyklaci vrátí nová lahev a nevzniká tak plastový odpad.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.