HERBAR: Jedinečná značka péče o pleť s adaptogeny a výtažky z hub

Ve vinohradském concept storu s niche parfémy a jedinečnou kosmetikou Myskino je nově k dispozici inovativní produkt mladého berlínského brandu HERBAR. Jedná se o zklidňující a pečující FACE OIL, který stimuluje buněčnou rovnováhu pleti, obnovuje její zářivost a elasticitu a napomáhá také bojovat se záněty, zarudnutími a nepříznivými vlivy prostředí.

Je vhodný pro všechny typy pleti, jeho hedvábná textura překvapí hlavně multikorekčním efektem. Největším benefitem tohoto pleťového oleje jsou ale především léčebné účinky botanických složek: konopí, hub tremelly, reishi a datlí jujube.

Jeho použití je snadné: v dlaních se rozehřeje 3-5 kapek oleje, ty se poté jemně přitlačí na vyčištěnou, jemně navlhčenou pokožku.

Pro ještě lepší zapracování oleje do pokožky vyvinuly zakladatelky Catarina a Rui stylové a především funkční guasha kameny ve tvaru houby, které vychází z tradiční čínské medicíny.

Ani výběr vzácných kamenů, ze kterých jsou masážní kameny guasha vyrobeny, nenechaly dámy náhodě.  Prvním z nich je guashroom (guasha+mushroom) z dalmatinského jaspisu známého pro své silné ochranné a léčivé účinky. Druhým použitým kamenem je tygří oko, které posiluje vůli, koncentraci a pomáhá navodit pozitivní myšlenky.

Složení oleje: konopí, bakuchiol, šípkový olej, výtažek z hub tremella, výtažek z hub reishi, datle jujube a vitamín E.

Zakladatelky neortodoxní kosmetické značky Herbar, Catarina Oliveira a Rui Liu, se seznámily v jedné z berlínských kaváren při náhodné konverzaci o bezkofeinové alternativě kávy ze zdraví prospěšných hub. A společná fascinace alternativní medicínou a adaptogeny – látkami zvyšujícími odolnost organismu proti stresovým situacím – duo neopustila ani po pěti letech. Svůj společný projekt odstartovaly univerzální pleťovou péčí v podobě oleje nabitého výtažky z hub reishi, tremelly (rosolovka řasotvará), jujuby čínské, konopí a bakuchiolu, jež doplňuje masážní kámen guasha ve tvaru malé houby.

Sortiment značky Herbar lze zakoupit v concept storu Myskino a také v e-shopu www.myskino.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.