Inovace od Orlane NEW B21 Extraordinaire hýčká a omlazuje

Revitalizace pokožky je nezbytnou činností, pokud chcete vypadat skvěle, zpomalit vznik drobných vrásek kolem očí apod. Zvolte si takový přípravek, který vám pomůže a vy díky němu budete vypadat za všech okolností skvěle. Komplexní péče a inovativní přístup vám zajistí styl a dokonalý vzhled za všech okolností.

Pleť je denně namáhána nejen vnějšími vlivy, ale také tím, čím se stravujete, mírou stresu, který musíte snášet, frekvencí a kvalitou spánku. I proto si zaslouží jedinečnou péči, která zmírní projevy stárnutí a civilizační vlivy. NEW B21 Extraordinaire pleťový krém (Absolute Youth Cream) zpomalující stárnutí pleti je inovací legendárního krému B21 z roku 1968. Jeho příjemně hedvábná a výživná textura se na pleti doslova ztrácí a navíc slouží jako ochranný štít proti všem vnějším i vnitřním nepříznivým vlivům. Chrání a vyživuje. Napomáhá regeneraci, obnově funkčního metabolismu a stimuluje produkci „molekul mládí“, elastinu a kolagenu. Ozdravuje pleť zevnitř a hydratuje. Příjemně hedvábná a výživná textura se na pleti doslova rozplývá, a navíc slouží jako její ochranný štít proti všem vnějším i vnitřním nepříznivým vlivům. Chrání ji a vyživuje. Napomáhá regeneraci, obnově funkčního metabolismu a stimuluje produkci „molekul mládí“, elastinu a kolagenu. Ozdravuje pleť zevnitř a hydratuje ji.

Vzhledem k tomu, že byl ikonický B21 vůbec prvním krémem s obsahem aminokyselin na trhu, není proto s podivem, že byl při svém uvedení prvním skutečně účinným krémem proti stárnutí a zároveň nejdražším krémem na světě. Aminokyseliny jsou totiž pro buňky pleti nezbytnou složkou k tvorbě stavebních prvků, jako je kolagen či elastin, a dalších specifických vláken. Pleti rovněž dodávají živiny. S tímto krémem vstoupila luxusní kosmetická značka Orlane do nové éry aktivní kosmetiky.

New B21 Extraordinaire pleťový krém (Absolute Youth Cream)

Inovovaná verze pověstného krému obsahuje tu správnou směs aminokyselin (Youth Reset Complex) pro nápravu a rejuvenizaci pleti. Nejmodernější vědecké objevy nám pomohly mnohem lépe porozumět působení a účinkům každé z nich. Jediným zdrojem, ze kterého vychází zcela nový, exkluzivní komplex 21 aminokyselin, je Iris bledý, pěstovaný v ekologickém bio zemědělství. Laboratoře Orlane z něj získávají patentovaným biotechnologickým procesem čistý a neměnný extrakt. Vylepšená receptura krému obsahuje nově také kvasnicový extrakt, který chrání proti zanícení i proti volným radikálům a podporuje přirozené samočisticí procesy pleti. Další novinkou je exkluzivní peptid, spouštěč endorfinů, jež vytvářejí pozitivní a ozdravné prostředí. Použití: Nanášejte jemnými krouživými pohyby na odlíčenou a tonizovanou pleť. Pro zvýšení účinku krému doporučujeme použít B21 Extraordinaire Sérum.

Luxusní francouzská kosmetika Orlane splňuje již více než 60 let díky svým špičkovým produktům proti stárnutí očekávání i těch nejnáročnějších žen. Vedle vysoce účinných pleťových výrobků poskytuje také exkluzivní řadu péče o tělo. Ženy by totiž při své každodenní péči neměly na tělo, které může jejich věk snadno prozradit, zapomínat. Lze vybírat z péčí a peelingů na konkrétní partie těla (poprsí, bříško, paže, ruce či celé tělo), přičemž všechny výrobky nabízí rovněž zpevňující nebo zeštíhlující efekt. Tento výjimečný koncept Orlane udělá s pletí zázraky.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či v síti prodejen Marionnaud a v online lékárně Dr.Max.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.