Introvertní parfémová řada Chapel Factory uvádí na trh tři novinky: Vůně Baptisma, Holy Stick a svatební svíčku Palatina

Po Jardins ďEcrivains, Les Cocottes de Paris či Gri Gri Parfums přišla v listopadu loňského roku francouzská parfémářka Anaïs Biguine se svou novou značkou Chapel Factory věnovanou vůni posvátného kadidla. Řadu vůní, svíček a difuzérů přímo stvořených pro dotvoření vašich osobních svatyní nyní doplnila o tři novinky.

První z nich je vůně Baptisma, tedy “Svěcená voda”, která ztělesňuje podstatu dětství. Kombinace infuzí verbeny a jemných pomerančových květů připomíná podmanivou vůni dětské pokožky. Tato nevinná svěžest je obklopena jasmínovou vůní s pudrovým kadidlem. Mléčně bílé pižmo odhaluje čistotu nostalgie a dětské nevinnosti.

Hlava: Bergamot, verbena, zázvor
Srdce: Neroli, jasmín, mléko
Základ: Mech, kadidlo, bílé pižmo

 

Druhá vůně dostala do vínku název Holy Stick. Vůně inspirovaná šamanským rituálem, který pro komunikaci s přírodou a bohy používá kadidlo zvané Palo Santo. Toto posvátné dřevo, jehož překlad je „svatá hůl“,  se těží v Latinské Americe a je známé svými holistickými ctnostmi.

Hlava: Dřevo elemi, kardamom, hřebíček
Srdce: Petitgrain, kadidlo, cedr
Základ: Pačuli, ambra, palo santo

 

Třetí novinkou je romantická vonná svíčka určená všem nevěstám – Palatina. Ta svou příjemnou a konejšivou vůní evokuje šťastné momenty plné očekávání. Je vyrobena ze 100% sójového vosku, při správném užívání vydrží hořet až 60 hodin. Hlavní vonnou složkou je damašská růže a rýže.

Hlava: Damašská růže, rýže
Srdce: Geranium, liči
Základ: Fialka, pudrové pižmo

Nejnovější minimalistické a příjemně intelektuální výtvory pro městské introverty od Anaïs Biguine lze exkluzivně zakoupit v e-shopu www.myskino.cz. 

Myskino, známý concept store zaměřený na výjimečnou i přírodní kosmetiku a niche parfémy, hledejte v centru Prahy, na Vinohradské třídě 24.

Myskino butik: Vinohradská 24, Praha 2,www.myskino.cz,
www.facebook.com/myskino

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.