Jonzac Pure Age: Jedinečná péče proti stárnutí

Organická dermokosmetika Pure Age je určena pro pro zralou pokožku, která má tendenci k tvorbě vrásek, vzniku akné a také pro citlivou pokožku se sklonem k začervenání. Jakékoliv obtíže středního věku spojené s pokožkou rychle a efektivně vyřeší právě nová kosmeticka řada Pure Age od JONZAC®.

Unikátní složení termální isotonické termální vody JONZAC® nejen osvěžuje, ale také zabraňuje nekontrolovatelnému vzniku vrásek. Je li vám 35 let a více a chcete stárnout komfortně, pomalu a s grácií, vsaďte na Pure Age od JONZAC® . Navíc v BIO kvalitě, která vaší pleti dodá jen to nejlepší, bez zbytečných látek, které pokožku zatěžují. Jakmile začnete mít vnitřní pocit, že stárnete a věk se vám propisuje do tváře, je na místě radikálně zakročit. Právě ošetření s vysokým obsahem isotonické minerální vody JONZAC® může celý proces stárnutí zpomalit, ozdravit a ve výsledku spojuje dva problémy, respektive jejich řešení, které se většinou řeší jednotlivě.

Anti age problematika a projevy nedokonalosti pleti (akné, mimické vrásky, unavená zašedlá pleť), vytvářené vnějším prostředím, životním stylem a také věkem a hormonálními změnami potřebuje komplexní řešení. Složení přípravků, pro boj s akné v tomto věku, musí být zásadně odlišné než je tomu v přípravcích pro teenagery. Proto je tady Pure Age.  Akné trápí dle průzkumů 40 % žen, v době gravidity je to pak až 42 %. Následuje období klimakteria, kdy se s pupínky na pleti trápí až 15 % žen – vlivem silných hormonálních změn. Inovace od JONZAC® je tu přesně pro všechny typy uvedených obtíží.

Pokud tedy váháte, zda řešit projevy stárnutí či akné, které vám připadá pro váš věk nevhodné, sáhněte po přípravku, který zvládne vše najednou. BIO silou, díky které omládnete, vaše pleť se uzdraví a bude vypadat skvěle. Výkonná certifikovaná a tolerantní kosmetická řada JONZAC® Pure Age aktivně bojuje s nedokonalostmi, vyhlazuje texturu pokožky, uvolňuje póry. Adstringentní účinek je vidět po několika aplikacích. Jemná krémová textura přípravků zanechává pokožku zrelaxovanou, zdravě vypadající a na první pohled omlazenou.

Proč si zamilovat kosmetiku s isotonickou minerální vodou JONZAC®? Přípravky s touto složkou regenerují, zklidňují a mají protizánětlivý účinek. Kromě toho řada Pure Age obsahuje přírodní zinek, který má seboregulační účinek. Upravuje sekreci kožního mazu, snižuje vznik zánětlivých lézí, má antibakteriální účinek. Další složka produktů této řady, Zinek PCA, obnovuje rovnováhu iritované pleti, stimuluje obnovu kožních buněk, zanechává ji hladkou a jasnou. V produktech řady Pure Age dále to nejlepší ze sebe vydávají Retinol like – rostlinného původu, kyselina hyaluronová, kyselina šikimová, která je obsažena v badyánu či anýzu.

Všechny BIO produkty JONZAC® jsou buď s jemnou přírodní parfemací, nebo úplně bez vonných přídavků a pleť jakéhokoliv typu je skvěle snáší. Obaly všech produktů této značky jsou ekologické, vyráběné tak, aby omezovaly dopad na životní prostředí.

Tváří značky pro český i slovenský trh je herečka Michaela Badinková, v zahraničí pak celebrity světového formátu. Také všechny ženy, kterým není lhostejný vývoj klimatu, životního prostředí a v neposlední řadě stav vlastní pokožky. Přidáte se k nim?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.