Kabelky už se nenosí, nastal čas poppetek

Ptáte se, co jsou to poppetky? Poppetka rovná se kabelka vyššího řádu, ušitá ručně v Čechách z prémiových usní. Kabelka, jejímuž finálnímu vzhledu předcházel dlouhý vývoj a zkoušení prototypů. Taková, u níž byla věnována láska a péče každému drobnému detailu. Poppetka je zhmotnělá vize designérky Lucie Kalousové. Ta tvoří své oslnivé kolekce pod značkou Patrick Poppet už od konce roku 2019. A co se skrývá za netradičním názvem značky? Patrik je jméno Luciina syna a “poppet” výraz pocházející z angličtiny, který znamená “zlatíčko”. Pořiďte si poppetku a jistě se stane vaším každodenním zdrojem radosti.

Lucie Kalousová má přání, aby každá žena vlastnila minimálně jednu opravdu kvalitní kabelku. Proto se rozhodla navrhovat po všech stránkách dokonalé modely, po kterých zatouží každé ženské srdce. “Kabelku potřebuje každá žena. Je to naše vizitka, říkáme tím světu, jaké jsme, co se nám líbí. Zda máme rády extravaganci, nebo spíše klasiku, jestli vyznáváme chaos a vnitřek naší kabelky je změtí zápisníků, klíčů a rtěnek, nebo naopak preferujeme řád a pořádek,” vysvětluje designérka a majitelka Patrik Poppet Lucie Kalousová. Žena se svou kabelkou tráví hodně času, měla by jí proto vyhovovat ve všech směrech a korespondovat s její osobností.

A co byste měli vědět o značce Patrick Poppet? Třeba že používá usně pouze z hospodářských zvířat, tedy ze zvířat, která nebyla nikdy usmrcena primárně pro jejich kůži. Využití geometrických tvarů předchází zbytečnému plýtvání a minimalizuje odpad. Téměř celá poppetka se vyrábí ručně, vytvořit jeden model stojí přibližně dva a půl dne poctivé řemeslné práce. Poslední kolekce značky nese název POP Collection. Kousky z ní se skvěle nosí, mají minimalistický elegantní design a pojmou i větší a těžší věci jako například notebook. Dají se nosit v ruce nebo díky odnímatelnému popruhu také přes rameno. Disponují třemi kapsami a výraznou tmavě fialovou podšívkou. Volit můžete mezi noir, champagne, nude, bordó nebo cognac provedením.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.