Karolína Kurková a Martin Rausch budou moderátory Global Social Awards

Karolína Kurková, česká supermodelka, a Martin Rausch, slovenský moderátor známý z show Česko Slovensko má talent, X Faktor a SuperStar, se poprvé představí na jednom pódiu. Společně nás provedou finálovým galavečerem Global Social Awards, který přiveze do Prahy desítky influencerů z celého světa.

Půvabná supermodelka s českými kořeny, která si získala uznání po celém světě, a sympatický slovenský moderátor, přezdívaný Pyco, který je zároveň talentovaným textařem, hudebním dramaturgem a autorem několika vegetariánských kuchařek. To je nově potvrzená moderátorská dvojice pro událost roku světa sociálních sítí Global Social Awards.

Finálový galavečer, na který se sjedou jedni z nejsledovanějších osobností planety, se uskuteční v Praze 29. května od 19:00 ve Foru Karlín.

Karolína přijala tuto moderátorskou výzvu jako první: „Je to pro mě pocta, že mohu moderovat Global Social Awards. Opravdu se na to těším,“ vzkázala Karolína při oznámení konání Global Social Awards.

Martin byl jako spolumoderátor galavečera potvrzen v těchto dnech. Za sebou má pestrou řadu moderátorských zkušeností, díky nimž ho diváci znají ze slovenských i českých televizních obrazovek. Moderoval několik ročníků soutěže Slovensko hľadá superstar, taneční show Let’s Dance i národní ocenění Eurovision Song Contest a v posledních letech zejména zábavnou show Tvoja tvár znie povedome.

Kromě toho je „Pyco“ znám pro svoji vášeň k vegetariánskému jídlu, jíž inspiruje více než 66 tisíc fanoušků na svém Instagramu a také ve třech kuchařkách podle ročních období, které sám napsal a nafotil.

Mezi hosty, kteří se sjedou na finálový večer z USA, Indie, Číny, ale také Peru či Indonésie, nebudou chybět Nico Santos, Alma, Bonang Matheba, Just Sul, Jen Selter, Paola Antonini, Bethany Mota nebo Tamta.

Českou republiku bude reprezentovat talentovaná Anna Šulcová, kterou jen na Instagramu sleduje přes 584 tisíc fanoušků a patří k nejvlivnějším osobnostem Česka.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.