Kolagen jako základ pružnosti pokožky a mladistvého vzhledu

S věkem produkce kolagenu v pleti klesá. Je třeba ho tedy dodávat nejen pleti a buňkám, které ji tvoří, ale celému organismu. My se tentokrát zaměříme na obličej. Jakmile přestanou kolagenové vazby v epidermis plnit svoji funkci, na pleti vznikají vrásky. Značka Thermes Marins de Saint Malo přichází s delikátním elastickým vyhlazujícím krémem, který efektivně zatočí s příznaky stárnutí.

Kolagen má celou řadu funkcí. Pro krásu je důležité mít ho nejen dostatek v těle, ale také na pleti. Dodávat ho pokožce všemi možnými způsoby. Proč? Kolagen je základním prvkem buněčné struktury a jako takový je odpovědný za strukturu a hutnost pokožky. Od pětadvacátého roku života člověka klesá schopnost organismu si jej tvořit. V kosmetických přípravcích pro zralé ženy je nezbytnou součástí složení krémů. Jen díky němu nevznikají mimické vrásky a neprohlubují se. Hutnost pokožky zaručuje, že tento proces probíhá pomalu.

Kolagen redukuje kožní nerovnosti a umí na sebe vázat množství vody, takže ve spolupráci s dalšími aktivními látkami bojuje proti stárnutí.

Kolagen v epidermis stimuluje obnovu buněk a udržuje ji pevnou. Chrání pleť před vnějšími vlivy a redukuje vznik vrásek. Váže na sebe vodu, pleť je tedy plně hydratovaná, navíc ji rozjasňuje a působí proti pigmentovým skvrnám.

Kolagen je zázrakem antiage kosmetiky, vyhledávaný je především mořský kolagen. Produkty s kolagenem jsou vhodné pro všechny typy pleti, doslova ideální jsou pro pleť suchou, citlivou a zralou.

Zkuste novinku s mořským kolagenem: Elastický vyhlazující krém

Účinně bojuje proti stárnutí pleti a vyhlazuje jemné mimické vrásky. Krém s bohatou texturou působí účinně proti stárnutí pokožky díky spojení mořského kolagenu s peptidovým komplexem. Pokožka získá zpět svou pružnost a elastičnost a bude krásně hladká.

Více na cosmetics-thermesmarins.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.