Koloidní zlato jako odpověď na první vrásky. Vyzkoušejte jeho sílu

Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. V řadě Creme Royal pak řešení pro zralou pleť. Získejte dokonalý vzhled pokožky díky precizní péči řady, ve které se snoubí tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24karátového zlata proti stárnutí.

Luxusní řada značky Orlane, Creme Royal, v sobě snoubí technologické inovace proti stárnutí spolu s tisíciletou odpovědí přírody na totéž. Koloidní zlato, výtahy z bylin a mateří kašičky dohromady účinně pečují o zralou pleť a jsou skvělým produktem pro boj s každou vráskou, kterou na obličeji či v dekoltu opravdu mít nechcete.

Produkty řady Royal tonizují, pomáhají napravit nedokonalosti pleti, rozzáří pleť po několika aplikacích, bojují efektivně proti vráskám. Přesně takové pomocníky chcete mít na své straně. Tak je vyzkoušejte. Koloidní zlato je jednou z nejžádanějších přísad, které mohou krémy obsahovat. Zapomeňte na lanýže, šafrán nebo kaviár, zkuste, jak se budete cítit ve zlatě. Co je koloidní zlato? Jde o částice zlata rozmělněné na mikro velikost a následně rozpuštěné v roztoku. A takto připravené zkrátka fungují. Odborníci mají jasno: Zlato má protizánětlivé účinky, je to perfektní antioxidant a zklidňuje akné, zarudnutí, chrání před volnými radikály. Navíc rozjasňuje tón pleti.

Plus tip pro vás. Koloidní zlato efektivně rozzáří pleť, pokud smícháte make-up s maskou z této řady, vytvoříte si luxusní look, díky kterému se snadno stanete královnou večera.

Investujte do své krásy a vyzkoušejte produkty, které jsou přesně pro vás.

Creme Royal Pleťový krém

Creme Royal Pleťový krém je výjimečným produktem, v němž se snoubí tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24karátového zlata proti stárnutí. Tento luxusní krém se pyšní sametově jemnou texturou a příjemnou medovo-květinovou vůní. Vyhlazuje vrásky, rozjasňuje pleť a dodává jí pevnost a hebkost. Vaše pleť bude oslavovat mládí. Tmavé pigmentové skvrny zesvětlají a návrat vaší pleti do života bude triumfální! Creme Royal má výjimečné regenerační, protivráskové a tonizační účinky. Svou silou ochraňuje a udržuje mladistvý vzhled pokožky. Pomáhá napravit pigmentační nedokonalosti pleti a viditelně ji rozzáří. 

Creme Royal Pleťová maska

Zlatá maska Orlane Creme Royal má jemnou gelovou konzistenci a přináší pleti pocit pohody. Navrací jí ztracený jas, mladistvý vzhled a kompletně a od základu ji revitalizuje. Snoubí se v ní tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24karátového zlata proti stárnutí. Sofistikovaná technologie umožňuje uvolnit mateří kašičku tak, aby měla pro pleť okamžitý efekt. Uvolňuje se postupně a dlouhodobě díky rostlinným mikronáplastem. Také funguje formou nano-fytosfér, které cíleně posílají aktivní látky hluboko do pleti. 

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, www.lekarnalemon.cz, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop, a dalších partnerských místech, která naleznete na orlanecz.com.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.