Kosmetiku Orlane nově koupíte i na letišti Václava Havla v síti prodejen Aelia Duty Free

Prázdniny a cestování mohou být pořádným nervákem. Když se ale spolehnete na to, že svou oblíbenou značku kosmetiky Orlane můžete na poslední chvíli koupit i na letišti, stejně jako dárek při příletu z cest – hned máte o starost míň. Užívejte si nákupy těsně před odletem a nezapomeňte, Orlane je vám vždy nablízku.

Je pro nás velkým potěšením informovat vás, že jsme navázali spolupráci se společností Lagardere Duty Free, provozující síť prodejen Aelia Duty Free na pražském letišti Václava Havla. Díky tomu můžete svou oblíbenou značku pořídit kdekoli. Díky silné vizuální identitě jsou právě gondoly / stojany s produkty značky Orlane v prodejnách nepřehlédnutelné a jsou stále plné těch nejoblíbenějších produktů.

Právě tato expanze je pro značku Orlane slibným krokem, kterým se chce přiblížit svým klientkám a být k dispozici vždy, kdy je to zapotřebí.

O značce: Orlane je synonymem dokonalosti pro nejnáročnější ženy. Je symbolem elegance, harmonie a nestárnoucí krásy. Francouzská hi-tech kosmetika Orlane je prestižní světoznámou značkou, která se více než 70 let specializuje na vysoce účinné produkty proti stárnutí pleti. Legendární produkty kosmetického domu Orlane čerpají z dokonalé znalosti farmaceutického a botanického prostředí. Poskytují ojedinělou péči proti stárnutí, vycházející z vědeckého přístupu ke kráse. Orlane nabízí nejúčinnější anti-aging programy a kouzlu jejich pečujících a relaxačních rituálů propadnou i ty nejnáročnější ženy. Inspirací pro název značky Orlane byla noblesní vévodkyně Oriane de Guermantes, hrdinka románu Marcela Prousta.

Podobně jako svět jeho kultovního románu Hledání ztraceného času se i značka Orlane stala symbolem elegance, harmonie a dokonalé krásy. Prolínají se v ní přírodní a biotechnologické principy. Vytváří sofistikovanou směs progresivních receptur s prokázanou účinností. Každá jednotlivá ingredience je mimořádně pečlivě a pozorně vybírána, mistrovsky zpracována a dávkována, aby bylo dosaženo požadovaných účinků a byla splněna přísná kritéria kvality značky. Odborné renomé laboratoří Orlane je zárukou bezpečnosti a účinku každého produktu.

Značka Orlane je součástí italské kosmetické skupiny Kelémata, která je stoprocentně vlastněna rodinou.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.