Krabičková dieta- moderní stravování

Krabičková dieta je elegantní a poměrně snadná cesta, jak si udržet zdravou váhu a cítit se dobře. Ušetří vám mnoho času a zároveň je velmi efektivní. V dnešní moderní a poměrně náročné době je těžké zastavit se, a myslet také trochu na vlastní potřeby a potřeby svého těla. Krabičková dieta vás postupně naučí jíst zdravé jídlo z kvalitních surovin, pravidelnému režimu a pomůže vám nalézt vztah sami k sobě. Za odměnu vás bude denně provázet zdraví, vitalita a dobrá nálada.

Zdravá dieta z krabičky

Je třeba dodržovat jen několik základních zásad a trochu si hlídat jídelníček. Dobrou zprávou však je, že si tělo rychle zvykne a pravidelný režim se snadno stane součástí vašeho každodenního života. Jak na krabičkovou dietu vám rádi poradíme v našem brněnském sídle. Pro začátek se zkuste podívat na pár základních zásad, proč a kdy je krabičková dieta vhodná:

První zásada: energická vyváženost (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře) – tělo je třeba vyživit.

Druhá zásada: čerstvost – čerstvé suroviny obsahují více živin a pocit sytosti vydrží déle.

Třetí zásada: pravidelnost – tělo si rádo zvykne na to, co mu prospívá.

Čtvrtá zásada: odborně sestavený jídelníček – pokud si chci dopřát to nejlepší, je dobré poradit se s odborníkem.

Pátá zásada: dobrá nálada – kdo dobře jí, dobře spí a každý den vítá s radostí a příjemně naladěn.

Pro koho je krabičková dieta vhodná?

Zejména pro ty, kteří z různých důvodů nemohou nebo nechtějí věnovat čas přípravám jídelníčku, sháněním surovin, vaření a plánování. My zjistíme vaše potřeby i možnosti, navrhneme řešení a postaráme se o dodání zdravého a nutričně vyváženého jídla. Na vás je si zvolit formu diety, která vám bude vyhovovat a vyzvednout si dobroty, které na vás čekají na odběrném místě nebo vám je přivezeme domů. Jíst se musí každý den, takže v pátek dostanete příděl i na víkend, aby byl zajištěn veškerý komfort a vaše spokojenost. Jídlo dovezeme vždy čerstvé na následující den.

Když už se rozhodnete pro krabičkovou dietu, čeká vás týden na zkoušku. To jen proto, abyste si opravdu vyzkoušeli, jestli vám potraviny vyhovují a cítíte se komfortně. Našim cílem je vaše spokojenost a zdraví. Pokud je to v našich silách, rádi vám se vším poradíme, provedeme vás celým programem a vytvoříme ideální podmínky pro realizaci vašeho zdravého programu.

U nás můžete program kdykoli přerušit bez udání důvodů. Je to jen na vás. My vám dáme doporučení a záleží na vašich možnostech, co jste schopni zvládnout.

Pokud přemýšlíte o krabičkové dietě, navštivte nás v Brně a my vás rádi uvítáme.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.