Letní teplé dny jsou tady a s nimi i potřeba sáhnout po deodorantu. Zkuste bio kvalitu JONZAC

Přírodní biokosmetika JONZAC®, obsahuje jen minimum přídatných látek. Což je skvělou volbou také v případě, že si vybíráte deodorant, který by vás měl provázet nadcházejícími teplými dny. Denní aplikace přípravků plných chemie v citlivých oblastech by mohlo vaši pokožku poškodit, což s Bio deodorantem JONZAC® rozhodně nehrozí. Naopak. Pokožka bude chráněna, vyživena a vy se budete cíti svěží za všech okolností.

Nejprve trocha teorie: Deodorant je přípravek, který se aplikuje na tělo, primárně do oblasti podpaží, kde je koncentrováno nejvíc apokrinních žláz, které kromě vody vylučují z těla také bílkoviny a tuky. Což vede k zvýšené činnosti bakterií v dané oblasti. Bakterie rozkládají bílkoviny a tuky a tím způsobují zápach v dané oblasti. Ovšem je to tak, že kvalitní deodorant dokáže zabránit zápachu. Proto je jeho výběr tak důležitý. Dalším otazníkem, který je třeba při výběru brát v potaz, je to, že právě oblast podpaží je citlivá i díky dennímu holení. Je náchylná k poškození a některé deodoranty, respektive jejich aplikace může být, díky složení obsahujícímu chemické látky, bolestivá. Jediným řešením pak je bio varianta deodorantu, který pokožku kromě jiného také zklidňuje a nenamáhá.

Vyzkoušejte hypoalergenní BIO deodorant JONZAC® :

JONZAC® Rehydrate Deodorant hypoalergenní Bio

Hledáte přírodní a zároveň účinný deodorant? Vyzkoušejte JONZAC REHYDRATE Deodorant. Tento osvěžující přípravek v BIO kvalitě má hypoalergenní složení, takže je vhodný i pro tu nejnáročnější pokožku. Poskytuje 24hodinovou přirozenou ochranu proti pocení bez jeho blokování. Postupně uvolňuje příjemnou dlouhotrvající vůni. 99 % všech složek je přírodního původu.

Výsledkem je celodenní ochrana proti pocení, osvěžená pokožka po dlouhou dobu, svěží parfemace přírodními extrakty. Použití: Aplikujte dle potřeby ideálně ráno a pak kdykoliv během dne.

Značka JONZAC® je držitelem nejvyšší certifikace Cosmos Organic COSMEBIO, je vhodná i pro vegany a vždy se na váš toaletní stolek dostane v ekologickém balení.

Právě kůže je největším orgánem lidského těla, skrze pokožku se do těla dostávají látky dobré, ale také škodlivé. Proto je vždy dobré sáhnout po certifikované kosmetice, která je zárukou kvality i toho, že na svou pokožku nanášíte jen to dobré. Přírodní látky a produkty, které vaše pokožka absorbuje bez jakýchkoliv reakcí. Pouze 1 % v přípravcích obsažených jsou syntetické přísad z jasně definovaného omezujícího seznamu ECOCERT. 20 % je následně obsah organických ingrediencí. Celkově ale platí, že 99 % obsahu certifikované biokosmetiky JONZAC® je minimálním obsahem ingrediencí přírodního původu. Kosmetika je vhodná pro vegany, obaly jsou, jak již bylo zmíněno, z přírodního PVC, krabičky jsou produkovány bez chemického bělení, tedy jsou plně recyklovatelné.

Všechny BIO produkty JONZAC® jsou buď s jemnou přírodní parfemací nebo úplně bez parfemace a pleť jakéhokoliv typu je skvěle snáší. Obaly všech produktů této značky jsou ekologické, vyráběné tak, aby omezovaly dopad na životní prostředí.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.