Mary Kay je sponzorem nového inovativního výzkumu

Mary Kay, světová jednička v kosmetickém průmyslu, prezentovala svá zjištění na výroční konferenci Americké dermatologické akademie a na sympóziu Skin of Color Society Symposium


Mary Kay, světová jednička v kosmetickém průmyslu

Mary Kay Inc., globální kosmetická společnosti a jednička v oblasti inovací na poli péče o pokožku, pokračuje ve své podpoře kosmetických a vědeckých společností. Nedávno totiž začala sponzorovat akci Skin of Color Society Symposium. Mary Kay navíc na odborných sympoziích zveřejnila výsledky svého desítky let trvajícího výzkumu v oblasti produktů pro péči o pokožku a prezentovala svá zjištění týkající se hyperpigmentace (nadměrného zbarvení kůže) a obličejového erytému (zarudnutí obličeje).

Na sympóziu Skin of Color Society Symposium, představila Dr. Shoná Burkes-Henderson, ředitelka klinického výzkumu, nový výzkum, který se zabýval účinky extraktu ze zelených fazolí na regulaci melanogeneze (tvorby kožního barviva), což může pomoci zmírnit projevy nestejnoměrné barvy pokožky a hyperpigmentace v obličeji.

V této klinické studii společnost Mary Kay zjistila, že topická (místní) aplikace zvláčňujícího přípravku s obsahem extraktu ze zelených fazolí podstatně zlepšuje nestejnoměrné zbarvení pokožky a pigmentové skvrny na obličeji a to již po 12 týdnech používání a je tedy možné tento přípravek používat jako přírodní léčbu nepravidelného zbarvení pokožky.

Na výroční konferenci Americké dermatologické akademie pak doktorka Burkes-Henderson také představila nový postup, který pomůže zmírnit projevy obličejového erytému neboli zčervenání či zarudnutí obličeje. Byly identifikovány 4 rostlinné výtažky, které snižují tvorbu prozánětlivých bílkovin a enzymů v pokožce a kosmetické přípravky, které tyto extrakty obsahují pak prokazatelně a účinně zmírňují projevy zarudnutí obličeje, a to již po 4 týdnech používání.

Divize výzkumu a vývoje firmy Mary Kay tak i nadále pokračuje v představování svých průlomových objevů v oblasti léčby nestejnoměrného zbarvení pokožky a obličejového erytému široké odborné veřejnosti.

Náš tým odborníků se snaží provádět výzkum a vyvíjet nová inovativní řešení na časté problémy s pokožkou, které trápí ženy a podrývají jejich sebedůvěru.

Tým vědců firmy Mary Kay se také snaží sledovat nové trendy a technologie, které nám umožní vytvářet a zákazníkům nabízet skvělé a fungující kosmetické výrobky.

Vědecký a výzkumný tým firmy Mary Kay vede doktorka Lucy Gildea a jeho součástí jsou renomovaní vědečtí pracovních z celého světa, s doktorskými a dalšími vysokoškolskými tituly z různých oborů, včetně kožního lékařství, buněčné biologie, chemie, biochemie a mnoha dalších.

„Víme, že naše výrobky obsahují fantastické technologie, protože neustále provádíme klinická hodnocení a zkoušky, které nám potvrzují, že naše výrobky nabízí zákazníkům podstatné výhody,“ řekla Dr. Lucy Gildea, ředitelka výzkumu ve firmě Mary Kay. „Nicméně naše úsilí nesměřujeme jen do vývoje a výroby nových produktů značky Mary Kay. Díky naší účasti a podpoře projektů, jako je sympózium Skin of Color Society Symposium máme možnost sdílet naše inovativní nápady a zjištění s našimi kolegy a podporovat další pokrok v péči o pokožku.“

Sympózium Skin of Color Society Symposium a konference Americké dermatologické akademie (American Academy of Dermatology Annual Meeting) jsou poslední z řady akcí, kde firma Mary Kay prezentovala vědecké a akademické komunitě svá zjištění, založená na našem dlouhotrvajícím úsilí o pokrok na poli výzkumu a vývoje nových výrobků pro péči o pokožku. Společnost Mary Kay každý rok provede stovky tisíc zkoušek a testů svých výrobků, které zajišťují maximální bezpečnost, kvalitu a přínos našich výrobků. Mary Kay je držitelem více než 1 500 patentů na výrobky, technologie a obaly ze svého portfolia. Nedávno firma oznámila otevření nového špičkového výrobního a výzkumného a vývojového střediska v texaském Lewisville, které vybudovala za více než 100 miliónů dolarů.

O společnosti Mary Kay

Ve společnosti Mary Kay je úspěch založen na našem odhodlání nabízet neodolatelné produkty a na vytváření nových příležitostí, které mají kladný dopad na komunitu. Již 55 let firma Mary Kay podporuje ženy v dosahování jejich podnikatelských cílů v téměř 40 zemích světa. Jako nadnárodní společnost s obraty v řádech miliard dolarů nabízíme špičkové produkty v oblasti péče o pokožku, barvení vlasů a vůní. Více důvodů proč milovat Mary Kay 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.