Mary Kay pokračuje v podpoře zlepšování postavení a posilování vůdčí role žen

Společnost Global Cosmetics sponzoruje barcelonskou akci pro ženské myšlenkové lídry, inovátory a průkopníky

Před více než 55 lety založila Mary Kay Ash organizaci, která je dnes jednou z předních světových firem v oblasti zlepšování postavení žen a podpory jejich podnikání. Společnost Mary Kay Inc. pokračuje v podpoře vůdčí role žen jako prezentující sponzor zakládací konference Mezinárodního ženského fóra (IWF). Akce, která se konala 10. – 12. dubna v Barceloně ve Španělsku, spojuje myšlenkové lídry, inovátory a průkopníky z celého světa, kteří chtějí prozkoumat globální otázky přes ženskou optiku.

Zakládací konference fóra IWF poskytuje dynamickou příležitost podpořit vůdčí roli žen na globální i místní úrovni. IWF je členská organizace, jejíž poslání sdružuje více než 7000 různých žen ze 33 zemí na šesti kontinentech. Cílem setkání účastníků je výměna znalostí, poskytování sítí podpory a uplatňování vlivu.

Gema Aznar, generální ředitel společnosti Mary Kay Španělsko, uvede panel „Fashion Forward“, který bude prezentován během zakládací konference fóra IWF. Španělsko je rostoucí mocností v oblasti módy a domovem známých společností, včetně značek Zara, Mango a Desigual. Tento panel bude zkoumat rychle se měnící dynamiku v tomto odvětví a představí některé z inovativních způsobů, jak návrháři a výrobci pracují na zvýšení udržitelnosti módy.

„Společnost Mary Kay byla založena ženou a pro ženy, a naše sponzorství Mezinárodního ženského fóra dále posiluje naše úsilí o zlepšení postavení žen po celém světě,“ řekl Gema. „Mary Kay Ashová se díky svým životní úspěchům při posilování postavení žen stala průkopnicí podnikání, a její trvalé dědictví z ní učinilo ikonu. Jsme hrdí na to, že můžeme pokračovat v její práci prostřednictvím tohoto a mnoha dalších sponzorství, která poskytují globální platformu některým z nejmocnějších a nejvlivnějších žen naší doby.“

Na panelu v Barceloně vystoupí mimo jiné následující mluvčí:

– Misha Nonoo (Velká Británie), návrhářka a kreativní ředitelka společnosti Misha Nonoo

– Jennifer Fleiss (USA), spoluzakladatelka společnosti Rent the Runway, manažerka pro obchodní rozvoj, spoluzakladatelka a generální ředitelka společnosti Jetblack v inkubátoru „Store No. 8“ v rámci společnosti Walmart.

– Beatriz Bayo (Španělsko), ředitelka pro společenskou odpovědnost společnosti MANGO

– Moderátorka Maria Eugenia Girón (Španělsko), výkonná ředitelka společnosti IE Premium and Prestige Business Observatory, ředitelka představenstva a členka fóra IWF Španělsko

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností Mary Kay, protože poslání společnosti podporovat podnikání a vůdčí postavení žen se velmi dobře shoduje s naším posláním,“ řekla Stephanie O’Keefe, generální ředitelka fóra IWF. „Považujeme za velmi důležité mít vztahy s předními společnostmi, jako je Mary Kay, protože hodláme pokračovat v ovlivňování žen po celém světě.“

Fórum IWF svolává každoročně dvě mezinárodní konference, které nabízejí myšlenkovým lídrům jedinečnou příležitost prozkoumat z ženského úhlu pohledu globální otázky v místním kontextu, a to včetně mezinárodního pokroku, obchodu, ekonomiky, podnikání a udržitelnosti. Společnost Mary Kay je poctěna, že se v roce 2019 v kanadském Torontu stane představitelkou sponzorů World Leadership Conference (Světové konference lídrů), kde se myšlenkoví lídři sejdou s „Open Minds“ (otevřenými hlavami), aby se seznámili s novými způsoby tvorby, spolupráce a propojení. Další informace o fóru IWF najdete zde.

O společnosti Mary Kay

Úspěch společnosti Mary Kay spočívá v naší oddanosti přesvědčivým produktům, využívání cenných příležitostí a pozitivních dopadech na společnost. Společnost Mary Kay již 55 let inspiruje ženy v téměř 40 zemích, aby dosáhly svých podnikatelských cílů. Jako multimiliardová dolarová společnost nabízíme nejmodernější péči o pleť, kosmetiku smělých barev a vůně.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.