Mýdla a scruby Flower Spirit jsou vyráběna ručně a s láskou

S výrobou přírodních mýdel Flower Spirit začala ve svém plzeňském studiu Alice Poppová s dcerou Zuzanou v roce 2017. Tradiční mýdlářskou metodou za studena, v malém množství, ručně a s láskou.

Poctivá ruční výroba spolu s nejkvalitnějšími ingrediencemi zaručuje velmi šetrné mytí. Díky obsahu za studena lisovaných olejů v bio kvalitě (avokádový, brutnákový, šípkový, rakytníkový), bambuckého másla, přírodního glycerinu a čerstvé šťávy z aloe vera mýdla poskytují pokožce intenzivní výživu a hloubkovou hydrataci. Přírodní jíly dodávají důležité minerály a detoxikují. Esenciální oleje mají blahodárné účinky na pokožku, uvolňují tělo a mysl a působí zároveň jako aromaterapie. Jako další účinné složky jsou použity například bahno z Mrtvého moře, kokosové aktivní uhlí nebo kozí mléko. To vše konzervováno kapkami z grapefruitových semen, které mají antivirové a antimykotické účinky.

V roce 2020 byla nabídka rozšířena o přírodní tělové scruby. Jejich recepturu tvoří minerální soli – Himalájská, z Mrtvého moře, Epsomská a mořská. Minerální soli dodávají pokožce důležité minerály, detoxikují a pomáhají při léčbě nejrůznějších kožních onemocnění. Složení je doplněné o vyživující oleje lisované za studena a čisté esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na pokožku, uvolní tělo i mysl a zároveň působí jako aromaterapie. Jako další pečující složky jsou používány například bahno z Mrtvého moře, přírodní jíly nebo kokosové černé aktivní uhlí. 

MYSKINO, známý concept store zaměřený na výjimečnou i přírodní kosmetiku a niche parfémy, najdete v centru Prahy, na Vinohradské třídě 24.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.