Nastartujete svou obranyschopnost silou desítek superpotravin v drinku Forever SuperGreens

Slyšíme to zleva, zprava, ovoce a zelenina jsou pro náš organismus zásadní zdroj vitamínů, minerálů i vlákniny, a měli bychom jich zkonzumovat několik porcí denně. Možná vám i chutnají, ale přiznejte si, jak často si připravíte zdravou svačinku? Že na to nemáte čas?

Nebojte, experti na výživu o dnešním životním tempu vědí své, a tak existuje zázrak, který vám v jednom sáčku nabídne 20 druhů ovoce a zeleniny! A to pečlivě vybrané se zaměřením na vyvážené pH (to je pro naše zdraví klíčové, překyselené prostředí prospívá neduhům a nemocem). A není to jen vyvážená kombinace potřebných látek. Směs, kterou v Čechách nabízí studio Danah obsahuje spoustu dalších superpotravin nebo aloe vera. To je zázrak samo o sobě, a tady má na starosti správné vstřebávání živin.

Na FSG je nejlepší to, že si ho snadno namícháte, ať jste kdekoliv. S přidáním našeho Aloe Vera gelu je nápoj mnohem chutnější a znásobí se síla vitamínů. Přesnou dávku v sáčku jen smícháte s 240 ml vody, a je to,“ popisuje rychlou přípravu životabudiče Dana Hodanová, osobní terapeutka studia Danah.

Připravte se na zimu, podzim je tak ideální čas na podporu vašeho organismu. Čeká ho dlouhá zima se spoustou ohrožujících infekcí a nemocí, a tak se vyvážený poměr „pomocníků“ bude imunitě hodit. A navíc se budou dít zázraky i s vaší náladou, pletí, celkovým pocitem a zažíváním. Vážně těžko uvěřit, že je to tak snadné, ale je.

Zní to pohádkově, a o tom, že Forever SuperGreens funguje se samozřejmě nejlépe přesvědčíte na vlastní kůži. Ale při rozhodování, zda se vydat zdravější cestou, vám můžou pomoci ještě následující informace:

  • certifikace – bez GMO, bez lepku, neobsahuje tuk ani přidaný cukr
  • mix obsahuje např.: zásadité druhy zeleniny – špenát, kapusta, brokolice
  • antioxidanty – bobule Goji, zelený čaj, zelený ječmen, semínka hroznů
  • další látky – spirulína (řasa), lecitin, vitamíny a minerály

Komu Forever SuperGreens pomůže? V zásadě samozřejmě úplně všem. Hlavně těm, kteří nemají čas, chuť nebo kapacitu jíst dostatečné množství ovoce a zeleniny. Směs poskytuje všechny klíčové živiny, díky vyrovnanému pH zvyšuje výkonnost a životní energii, a naopak snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Podpoří celou vaši imunitu a upraví metabolismus. Forever SuperGreens není jen skvělá prevence a „nakopávač“ organismu. Je to i skvělý parťák na trénink. Ideální porce energie před sportem a všechny vitamíny a minerály, co si namáhané tělo žádá v jednom drinku. Tak nakopněte svůj výkon přírodní cestou!

Balení 30 dávek pořídíte za 1 060 Kč. Registrací na https://studiodanah.flp.com získáte okamžitou slevu 5 % nebo si můžete zajistit vyšší slevu a to 30 %, tzn. kúra na jeden měsíc vyjde daleko laciněji.

Autor: Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah (www.studiodanah.cz)

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.