Nezaměnitelný styl, originalita, luxus a pohodlnost. To je ROCKANDBLUE

Letošní zima bude kráčet ve stylu švédských světových designérů. Originální značka ROCKANDBLUE na vás čeká v síti českých butiků Evelin. Podpořte české podnikatele, kteří to teď vůbec nemají lehké a potřebují naši podporu. Uděláte tím radost a zároveň i podpoříte dobrou věc.

ROCKANDBLUE není jen značka., ROCKANDBLUE je STYL, který pro vás připravil Butik Evelin.

Funkční materiál – Praktická údržba – Styling světových designérů – Dokonalý Look – Jedinečnost – Dlouhá životnost – Cena odpovídající kvalitě – Pro každou příležitost – Lehkost a příjemné teplo.

Pokud hledáte originální stylový kabát, který vás příjemně zahřeje i v tom nejhorším počasí, je ROCKANDBLUE ta nejlepší volba. Dokonalá výhřevnost vám zajistí nejen výbornou izolaci před únikem vašeho tepla, ale vzhledem k modernímu zpracování, je lehkost materiálů na prvním místě.

Švédská značka, která se zrodila v roce 1992, si vybudovala dominanci v módním průmyslu svými dokonalými vlastnosti. Je součástí módního domu HOUSE OF SAKI. Velmi rychle se rozšířila se do celého světa. Inspiruje se hudební scénou a moderními trendy ze Skandinávie. Výběrem materiálů, detailů a celkovým stylingem, se značka zařadila do kategorie velmi luxusních kabátů a bund.

Dnes je velmi vyhledávanou a oblíbenou značkou u četné ženské populace. Rozmanitost stylů a doplňků je tak pestrá, že každý model je absolutně originální a výběr se nemine s dokonalým výsledkem a pocitem nejlepší volby.

Materiál který se požívá při výrobě, vám zaručí kvalitní teplo a termoregulaci. Další devizou je dokonalá lehkost a praktická údržba. A pokud si rádi připlatíte za kvalitu, tak u této značky opravdu neprohloupíte. Životnost těchto materiálů předčí vaše očekávání.

Jako poděkování za váš nákup dostanete krásný dárek, který vždy potěší a to v každém obchodu ze sítí našich butiku EVELIN MÓDA. Zavolejte hned a získejte skvělé výhody klubu Evelin – 608 877 177

Co vám přinese klub Evelin?

– pošlete sms s vaším celým jménem a názvem města v kterém chcete navštívit náš butik.
– budete vědět s předstihem o nové kolekci a novinkách
– můžete si rezervovat váš outfit po telefonu
– vyzvednete si váš outfit na vámi zvolené prodejně
– není vaše velikost? Objednejte si jí.
– líbilo se vám něco ze staré kolekce a již model není vystaven na prodejně? Objednáme vám ho znovu a pouze pro vás.

Klub je zcela ZDARMA. Na e-maily zapomeňte. Dostanete vyžádanou smsku a dál už vás nikdo nebude obtěžovat. Přejeme vám krásnou zimu v teple a švédském stylu v ROCKANDBLUE.

Obchody EVELIN Móda najdete na těchto místech:
Praha Břežany – Brandýs nad Labem – Ústí nad Labem – Jihlava – České Budějovice

Renata Prošková

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.