Niche parfumerie Myskino nově nabízí sortiment české značky Meadows

V čase adventním obohatily portfolio niche parfumerie Myskino produkty české značky Meadows, jejíž koncept je založen na oživování tradic a vytváření nových příběhů. Precizně zpracované interiérové difuzéry a svíčky se vyrábí v malých sériích v Česku a odkazují na tradiční řemeslo.

Smysl pro krásu a obchod měla zakladatelka značky Meadows Vladimíra Fremuthová nejspíš odjakživa. Společnost založila v roce 2012 a skloubila v ní své dvě velké vášně – interiérový design a vůně. A začala vyrábět své vlastní svíčky.

„Od nápadu do představení prvních kolekcí uplynuly dva roky hledáním těch nejlepších dodavatelů. Věděla jsem, že nechci používat parafín, který uvolňuje CO2 do ovzduší a že chci jít co nejvíce přírodní cestou. Knoty našich svíček jsou tedy z čisté egyptské bavlny a vosk je sójový. Parfemace pro nás vyrábí prestižní francouzská společnost a veškeré vůně jsou vyvíjeny pouze pro naši značku. Svíčky splňují všechna naše přísná kritéria, díky sójovému vosku vydrží hořet až 60 hodin,“ dodává Vladimíra Fremuthová.

Vedle svíček, které se vyrábí ve třech velikostech, zahrnuje portfolio Meadows i vonné difuzéry v originálním ručně foukaném skle vyráběném stoletou tradiční metodou v Kamenickém Šenově či vonné kužely, tzv. „františky“.

Sortiment značky Meadows lze zakoupit v concept storu Myskino a na e-shopu www.myskino.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.