Nové pečující produkty pro muže od značky Doers Of London

Ucelená pečující řada pánské kosmetiky Doers Of London s veganským složením ve stylových černo-bílých obalech je nyní v Čechách kompletně k dispozici díky Myskino.

Čistící emulzi, hydratační krém, pleťové sérum, krém na holení, tělové mléko, šampon, kondicionér a sprchový gel nyní doplňují dvě novinky pečující o mužskou pokožku.

První z nich je čistící pleťové sérum navržené speciálně pro mužskou pokožku, které účinně bojuje proti pigmentovým skvrnám a drobným nedokonalostem. Obsahuje velmi vysoké procento niacinamidu (12 %), jedno z nejvyšších na trhu, Zinc PCA s adstringentními a antibakteriálními účinky a hyperfermentované rostlinné extrakty pro viditelné zlepšení a vyhlazení pleti. Sérum je extrémně účinné již po první aplikaci. 

Druhou novinkou je pleťová maska na bázi šedého jílu obohacená o dřevěné uhlí a mořské polysacharidy. Z pokožky odstraní všechny nečistoty, absorbuje přebytečný maz a díky vysokému podílu zinku minimalizuje rozšířené póry. Funguje také jako prevence proti podráždění a uvadání pleti. Při aplikaci maska ​​zanechává na pokožce silnou šedou vrstvu jílu, kterou lze snadno smýt vlažnou vodou. Jednoduchý, ale účinný produkt, který ve své rutině péče o pleť pánové určitě ocení. 

Detoxikační pleťová maska pro muže Doers of London, 100 ml, 420 Kč.
Čistící pleťové sérum pro muže Doers of London, 30 ml, 480 Kč.

Vznik značky Doers Of London iniciovalo pátrání po těch nejlepších možných pečujících pánských produktech. Zadání znělo jasně: vytvořit jednoduchou a přitom efektivní péči pro muže – nic komplikovaného. A to se zakladatelům značky podařilo. Ucelená pečující řada

přináší tu nejvyšší účinnost a tomu odpovídající složení. Při výrobě jednotlivých produktů se používají výhradně veganské ingredience – éterické oleje a extrakty z bylin. Samozřejmostí je také fakt, že produkty nejsou testovány na zvířatech.

Veškerý sortiment lze exkluzivně zakoupit v e-shopu www.myskino.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.