Nové přístroje od BaByliss Paris

Dokonalý účes si přeje mít každá žena a to, pokud možno v každé situaci. Jak ho ale docílit, pokud nemáme možnost zrovna zajít ke kadeřníkovi? S pomocníky od renomované francouzské značky BaByliss Paris je to hračka, elegantní design a profesionální výsledek to je řada ROSE GOLD.

Profesionální fén 5336PE

Model BaByliss Paris 5336PE se vyznačuje dlouhou životností. Tu zaručuje profesionální motor, stejně jako delší výdrž. Proto se fén hodí na časté používání. Má navíc nízkou hmotnost, která zpříjemňuje a zjednodušuje manipulaci. Fén s příkonem 2100 W nabízí 3 stupně nastavení teploty a 2 stupně rychlosti včetně volby studeného vzduchu, která je nezbytná pro dokončení a zafixování účesu. Ionizace se proudem záporně nabitých iontů stará během sušení o to, aby vlasy při úpravě netrpěly. Díky těmto funkcím upraví fén vlasy tak, že budou hydratované, lesklé a plné pohybu. K příslušenství modelu patří úzký tvarovací nástavec, vyjímatelný filtr a závěsné ouško.

Automatická loknovací kulma 2663PE

Tato loknovací kulma Curl Secret Elegance díky automatickému nastavení směru natáčení loken pomůže vytvořit vlny bez zdlouhavé manipulace a zbytečných pohybů. Stačí je správně umístit pramen vlasů, zavřít čelisti kulmy a je výsledek je zaručen. O vše ostatní se pak postará kulma sama. Je vybavena funkcí rychlého zahřátí a vybrat si můžete mezi dvěma teplotními stupni – 185 °C a 205 °C. Má bezkartáčový digitální motor a keramický povrch destiček. Bezpečnost zaručuje funkce pohotovostního režimu, automatického vypnutí a ochranný systém, který se aktivuje při zamotání vlasů. V pohodlí domova si tak snadno vytvoříte krásné a dlouhotrvající vlny. 

Žehlička na vlasy 2598PE

Toužíte-li po rovných vlasech, bude pro vás ideálním pomocníkem žehlička na vlasy BaByliss Paris 2598PE. Díky funkci ultrarychlého nahřátí na 230 °C bude žehlička ihned k dispozici. Profesionální destičky o velikosti 28 x 110 mm jsou opatřeny keramickým povrchem a vyvíjejí stálý tlak, aniž by poškozovaly vlasy. Horní destička je plovoucí a usnadňuje skluz a manipulaci se žehličkou. Teplotu můžete zvolit ze 3 stupňů podle typu vlasů 180 °C, 200 °C a 235 °C. Pro praktické použití má žehlička kabel s otočnou koncovkou o délce 3 m a pro bezpečnost funkci automatického vypnutí. K výbavě navíc patří teplovzdorná podložka a taška v provedení ROSE GOLD.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.