Nové žehličky pro upravený hladký účes

Toužíte po krásně upraveném hladkém účesu bez návštěvy kadeřnického salonu? Žádný problém! S žehličkou na vlasy BaByliss Paris ST391E nebo ST393E vykouzlíte v mžiku perfektně rovné vlasy.

Modely Babyliss Paris ST391E a ST393E jsou vybaveny topným systémem Advanced Ceramics pro rovnoměrné a konstantní rozdělení tepla. Extra dlouhé, turmalínem potažené keramické destičky s chladnou špičkou o rozměru 24 x 120 mm zaručují velice snadný a komfortní proces žehlení.  K dispozici mají 6 pozic od 140 °C do 235, které jsou vhodné jak pro intenzivní ošetření, tak pro jemné doladění účesu.

Aby vlasy byly po úpravě krásně lesklé se stará ionizátor. Žehličky na vlasy se dokážou nahřát už během 15 s, což přijde vhod zejména během každodenního ranního shonu. Pro praktické využití jsou vybaveny ještě funkcí automatického vypnutí, zámkem, teplovzdornou podložkou a 2,5m dlouhým kabelem s otočnou koncovkou.

Obě žehličky mají elegantní a atraktivní design – model kombinuje prvky černé s rosegold, model ST391E černé prvky s růžovými. Výrobce na poskytuje prodlouženou záruku na 5 let.

Doporučená cena BaByliss Paris ST391E a ST393E je 1 390,- Kč.

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.