Novinka Face Nectar od značky HERBAR

Značka Herbar, patřící mezi průkopníky v péči o pleť založené na adaptogenech a výtažcích z hub, přináší další dokonalou kombinaci vědy a rostlin, která dostane vaši pleť do formy: nový pleťový nektar – The Face Nectar, který od začátku září seženete v Myskinu.

Toto hybridní sérum nové generace se zaměřuje na čtyři nejdůležitější oblasti v péči o obličej: podráždění, hydrataci, dlouhověkost a nerovnoměrný tón pleti. Jak prokázaly testy,  pleť je po užívání nektaru jemnější, zdravější, zklidněná a viditelně sjednocená. Patentované složení nektaru, které se do pokožky rychle vstřebává, využívá síly hub a adaptogenních výtažků s kyselinou hyaluronovou a zpevňujícími fyto-peptidy. Multimolekulární zvlhčující látky, mezi které patří i nejmenší verze kyseliny hyaluronové – nano 600 Da – proniká přes 8 povrchových vrstev pokožky až do hloubky, díky čemuž rozzáří pleť i zevnitř.

Face Nectar od Herbaru, který navazuje na oblíbený pleťový olej, kombinuje sílu nano kyseliny hyaluronové, hub outkovky pestré (Turkey Tail), tremelly, matsutake a reishi a nálevu z ženšenu a astragalu pro maximální hydrataci.

Pro ideální zapracování nektaru do pokožky nabízí Herbar stylový, ale především funkční guasha kámen ve tvaru houby, který vychází z tradiční čínské medicíny. Volba padla tentokrát na mimořádně blahodárně působící krystal citrín. Je jedním z kamenů hojnosti a štěstí, který podle lidových tradic odstraňuje negativní energie.

The Face Nectar od Herbar – 30 ml, cena 1 670 Kč
Citrínová guasha od Herbar ve tvaru huby – 86O Kč

Zakladatelky neortodoxní kosmetické značky Herbar, Catarina Oliveira a Rui Liu, se seznámily v jedné z berlínských kaváren při náhodné konverzaci o bezkofeinové alternativě kávy ze zdraví prospěšných hub. A společná fascinace alternativní medicínou a adaptogeny – látkami zvyšujícími odolnost organismu proti stresovým situacím – duo neopustila ani po pěti letech. Svůj společný projekt odstartovaly univerzální pleťovou péčí v podobě oleje nabitého výtažky z hub, který nyní doplnil pleťový nektar.

Sortiment značky Herbar lze zakoupit v parfumerii Myskino a také v e-shopu www.myskino.cz

 

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.