Novinka pro malé děti – Frosch Baby Prací prášek na kojenecké prádlo

Značka Frosch představuje novinku v sortimentu čisticích a pečujících produktů – Frosch Baby Prací prášek na kojenecké prádlo. Rostlinné složení bez nežádoucí chemie je obohaceno o provitamin B5 a vedle účinné síly zaručuje šetrnost k citlivé dětské pokožce. Hypoalergenní receptura je přátelská jak k dětské pokožce, tak i k přírodě, kde je zcela biologicky odbouratelná.

Prací prostředky s logem zelené žabičky jsou navrženy tak, aby bojovaly se stopami po jídle na dětském oblečení, aniž by zanechaly ekologickou stopu v přírodě. Novinka je určena na praní kojeneckého prádla, včetně bílého. Čisticí síla rostlinných povrchově aktivních látek si poradí se skvrnami při teplotě 30–95 °C. Hypoalergenní receptura neobsahuje barviva, mikroplasty ani přidané konzervanty, zato je obohacena o provitamin B5, aby uspokojila vysoké požadavky citlivé dětské pokožky.

„Pokožka novorozenců je velmi jemná a výběr správného pracího prášku není dobré podcenit. Při vývoji produktů Frosch Baby jsme měli na paměti zranitelnost dětské pokožky, která si teprve zvyká na nové prostředí a nemusí tak na vyprané prádlo reagovat bez podráždění. Produkty jsou na bázi přírodních látek, bez barviv, přidaných konzervantů a jejich velmi dobrá snášenlivost s citlivou pokožkou je dermatologicky potvrzena,“ uvedla Veronika Horská, Brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh.

Složení prášku na bázi přírodních látek je veganské a v přírodě zcela odbouratelné. Papírový obal je recyklovaný a opětovně recyklovatelný a výroba probíhá dle nejvyšších ekologických standardů. I to jsou důvody, proč je výrobek oceněn certifikátem EU Ecolabel. Doporučená cena: 249,90 Kč

Pro první krůčky bez chemie

Logo Frosch Baby označuje hypoalergenní řadu produktů, kterou značka Frosch vyvinula speciálně pro bezpečnou čistotu novorozenců a malých dětí.  Novinka v sortimentu doplňuje tekutý Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo, Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo a Sprej na skvrny na kojeneckém prádle. Spolu s pracími prostředky jsou v řadě Frosch Baby také čisticí prostředky, určené pro bezpečné poznávání světa Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky a Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů.

Pro umývání veškerého kojeneckého vybavení a nádobí je zde Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky. Hypoalergenní složení čistí důkladně odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se z nádobí opláchne. Složení s neutrálním pH je vhodné o pro alergiky, neobsahuje barviva ani vonné oleje a barviva.  Doporučená cena: 109, 90 Kč

Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židličky a omyvatelné hračky. Dermatologicky testované složení s neutrálním pH, bez parfému a barviv je navíc doplněno provitaminem B5.  Doporučená cena: 114,90 Kč.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.