Novinka značky JONZAC je skvělým řešením pro ty, kdo mají citlivou pokožku

Reparativní hojivý krém je jedinečnou novinkou, která napomáhá revitalizovat pokožku, chrání a posiluje kožní bariéru, je skvělým pomocníkem pro poraněnou či oslabenou pokožku. Díky svému unikátnímu složení zanechává ochranný film, který perfektně hojí a zklidňuje iritovaná místa na pokožce. Takovou pokožku můžete získat nejen při mechanickém poškození na výletě v přírodě, Cica má prokazatelně skvělý účinek také na hojení pokožky po tetování, piercingu a dalších zákrocích.

Napomáhá, díky svému složení, hojení jizev a jizviček, zabraňuje jejich začervenání a pnutí v místě. Obsahuje výtažek z rostliny Centella asiatica, česky nazývané tygří tráva. Její účinky byly objeveny před staletími, kdy místní lidé zjistili, že tygři po soubojích chodí odpočívat – a vyválet se právě do míst, kde tato bylina roste. A díky tomu se jim utržené šrámy rychle hojí. Vědecké výzkumy k tomu doplňují, že je to díky tomu, že Centella asiatica obsahuje restrukturalizační biomimetické ceramidy, které mají na zdraví a skvělý vzhled pokožky zásadní vliv.

Vyzkoušejte přípravek Cica od značky JONZAC® jako skvělý a hojivý obvaz pro drobná poranění, který můžete mít neustále při sobě. Vhodný je pro všechny typy pleti, díky unikátnímu složení isotonické termální vody, která protizánětlivě funguje, je skvělým řešením pro všechna poškození pokožky.

Přípravek JONZAC® Cica získal cenu Prix Beauté Santé 2022.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.