Orlane Retinol Supradose je účinný bojovník proti vráskám

Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. A nyní také účinný retinol v podobě Supradose koncentrátu, díky kterému bude vaše pokožka rozjasněná se zredukovanými mimickými vráskami. Sérum, které je skvělým spojencem proti stárnutí.

Dříve nebo později se přibývajícími vráskami začne zabývat každá žena. A dříve či později sáhne po přípravcích s retinolem. Co to je? Retinol je aktivní složkou vitamínu A, který účinně funguje jako antioxidant.

Původně se retinol používal výhradně jako lék na akné, jeho možnosti jsou ale mnohem širší. Díky své schopnosti exfoliace pokožky, tedy olupování, snadno a rychle odstraňuje odumřelé kožní buňky, podporuje tvorbu kolagenu a kolagenových vláken. Vyrábí se nejen z přírodních zdrojů, ale také synteticky, svůj prostor našel ve farmaceutickém i kosmetickém průmyslu.

Právě retinol je považován za elixír mládí – pokud je aplikován na pokožku správně, může ji vizuálně omladit. Výsledky jsou rychle viditelné: Dochází ke stažení pórů, pokožka má jemnější vzhled, mizí mimické vrásky, díky retinolu se také snižuje množství viditelných pigmentových skvrn.

S ohledem na účinnost retinolu jej nanášejte vždy na noc, ve dne na pleť aplikujte přípravky s vyšším SPF. Vyzkoušejte kombinaci produktů, díky kterým se budete cítit skvěle:

Retinol Koncentrát 50 ml

Aktivní forma vitamínu A je nejúčinnější prostředek v boji proti vráskám a stárnutí pokožky. Retinol snižuje míru rozpadu kolagenu po působení slunečního záření, a současně také stimuluje tvorbu nového kolagenu. Pomáhá urychlovat proces obnovy buněk. Působí v hlubokých i svrchních vrstvách pleti, a díky své schopnosti exfoliovat pomáhá rychle odstraňovat odumřelé kožní buňky. Pleť je tak hladší, zároveň se zmírňují pigmentové skvrny a vrásky. Pleť je pevnější, zářivější, působí mladistvě. Použití: Doporučujeme osmadvacetidenní kúru s aplikací koncentrátu každý druhý večer. Poté každý večer podle potřeb pleti.

Antirides Extreme Krém SPF 30–50 ml

Účinný krém pomáhá zralé pleti v boji se stávajícími vráskami, a zároveň ji chrání před vznikem nových. Díky ochrannému faktoru SPF 30 je ideálním obranným štítem před poškozením sluncem! Brání vzniku hlubokých rýh, podporuje regeneraci pokožky, dodává pleti komfort a hydrataci, stimuluje nápravu epidermis, bojuje proti volným radikálům. V krému proti vráskám SPF 30 jsou kromě patentované látky Mémoxyle® a komplexu B21 Bio-Energic obsaženy také UVA a UVB filtry, které účinně chrání pleť proti vráskám i tmavým skvrnám, které jsou způsobeny slunečním zářením. Dále obsahuje výtažek z jasmínu, který se podílí na snížení zánětlivých reakcí, a naopak na posílení obranyschopnosti pleti proti volným radikálům, jež jsou nežádoucími spouštěči jejího stárnutí. Použití: Nanášejte ráno na obličej, krk a dekolt. Při aplikaci se vyhněte očním konturám.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.