Orlane: Vánoční balíčky plné krásy jsou to pravé na vánoce

Začínáte přemýšlet nad vánočními dárky? Vybírejte z vánočních setů, které jsou perfektní na první pohled, a ještě lepší výkonnostně. Darujte svým milým a blízkým krásu v luxusním provedení.

Kosmetická značka Orlane je skvělým pomocníkem pro péči o pleť, ale nabízí také jedinečné doplňky, se kterými vám to bude slušet za všech okolností.

Pokud letos nevíte, čím svým blízkým udělat radost, vybírejte z mnoha balíčků krásy, které v předvánočním portfoliu nabízí značka Orlane. Jsou efektní i efektivní. Pomohou totiž tomu, kdo je dostane, seznámit se se značkou, a navíc za skvělou cenu.

Značka Orlane dlouhodobě patří mezi prestižní kosmetické značky, které ve výsledku restartují pokožku a její buněčné procesy. S důrazem na tradici a historii francouzské luxusní kosmetiky je právě tato řada tím, co by na vašem toaletním stolku a při vašich kosmetických rituálech chybět nemělo. Celá řada je navržena tak, aby vyhovovala požadavkům všech a v každé zemi, aby i klienti se specifickými potřebami pleti našli to, co potřebují, právě v produktech značky s bohatou historií. Seznamte se s Orlane a dělejte radost – jediným nákupem.

Dárky, která rozhodně potěší:

Dárkový set Anagenese Pure Defense s pleťovým krémem

Tento jedinečný krém dodá pleti okamžitou regeneraci a dokonalou hydrataci. Stimuluje obnovu buněk a zklidňuje příznaky zánětu. Redukuje vrásky a jemné linky. Viditelně zpevňuje kontury obličeje. Účinnou látkou je list všedobru horského, který je po staletí znám jako zázračná rostlina s mimořádnou silou. Anagenese Pure Defense získal certifikát Ecocert, což je ochranná známka pro BIO kosmetiku. Set kosmetiky Orlane Anagenese Pure Defense obsahuje: Anagenese Pure Defense pleťový krém 50 ml a miniaturu Anagenese Pure Defense pleťový krém 25 ml zdarma.

Dárkový set s B21 Extraordinaire Sérem a miniaturami

Dárkový set nabízí jedinečnou příležitost vyzkoušet si luxusní kosmetické přípravky Orlane. Zcela výjimečné B21 Extraordinaire Sérum resetuje buňky, obnovuje jejich energii a účinně působí proti všem známkám stárnutí pleti. Dárkový set obsahuje: Jedinečné sérum B21 Extraordinaire Youth Reset 30 ml, B21 Extraordinaire pleťový krém 9 ml, B21 regenerační olej 3,5 ml, oživující odličovací pleťové mléko 60 ml a oživující pleťové tonikum 60 ml.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.