Oživte interiér trendy barvami se značkou KARE Design. Roku 2023 bude vládnout Viva Magenta

Co přinese nový rok, zatím nevíme, ovšem v jaké barvě se ponese, už je jisté. Barvu roku, která následně ovlivní trendy v umění, módě, životním stylu a samozřejmě designu, každoročně vyhlašuje americký Institut Pantone. V roce 2023 jí bude karmínově červená Viva Magenta.

Odstín PANTONE 18—1750 Viva Magenta má být silný, odvážný a s rebelským duchem. Společnost Pantone jej na svém webu definuje jako „vyladěný karmínově červený tón, který představuje rovnováhu mezi teplou a studenou barvou“. Pantone Color Institute vyhlašuje barvy roku již 22 let.  Například loni byl barvou roku zcela nový fialový odstín Very Peri, v roce 2021 byly vybrány rovnou dva odstíny: sytě žlutá a šedá. Buďte styloví a pořiďte si v bohatém sortimentu značky KARE Design nábytek, koberec, dekorace či doplňky v aktuálních trendy odstínech, včetně barvy roku 2023!


O KARE Design
 

Historie značky KARE sahá do roku 1981, kdy se stávající ředitelé Jürgen Reiter a  Peter Schönhofen, tehdy ještě studenti, rozhodli jít za svým cílem a nechali se vést nekonečnou inspirací. Dnes KARE oslovuje lidi všech věkových kategorií s nadšením pro interiérový design ve více jak 40 zemích a ve více než 100 obchodech po celém světě. Ve svých nákupních galeriích, např. v Praze na Černém Mostě, představuje unikátní nápady bytového designu v nekonečných variacích a stylech. 

Veškerý sortiment lze zakoupit také v e-shopu www.kare-shop.cz

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.