Parfém Alcazar od Jardins d’Écrivains vás přenese do prosluněné Sevilly

Nejnovější kompozici parfémového domu Jardins d´Écrivains Alcazar, za kterou stojí Anaïs Biguine, inspirovalo kompletní dílo španělského básníka Baltasara Del Alcazara. Stejně, jako u všech předchozích vůní této značky, se parfémářka inspirovala nejen spisovatelem či knižní postavou, ale i místem a energií, která je s ním spojená.

V tomto případě tedy hledejme inspiraci ve svěžesti mudéjarských teras a vzpomínce na sevillského básníka ztělesňujícího španělský „zlatý věk“. V ladné vůni kůry zelených pomerančů a čerstvé máty. V šustění příjemně nakyslých pomerančových listů, které předznamenávají zářivého a význačného andaluského ducha.

K dalším složkám utvářejícím tento unisexový letní koktejl patří exotická pryskyřice z elemi, lístky zeleného čaje, čerstvé květy z hořkého pomerančovníku či grapefruit. To vše ukryté v minimalistickém flakonu se sytě oranžovým koženým pouzdrem, který připomíná barvu zralých španělských pomerančů.

Hlava: zelený pomeranč, elemi, máta
Srdce: zelený čaj, grapefruit, neroli, listy hořkého pomeranče
Tělo: cedr, pižmo, pačuli

K dostání exkluzivně v butiku Myskino nebo online na www.myskino.cz

O Jardins d’Écrivains 

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d’Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri, Les Cocottes de Paris nebo Chapel Factory.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.