Poznávejte krásy České republiky v chytrém triku CityZen® z nové kolekce Via Czechia

Česká značka chytrého oblečení CityZen® se spojila s českým start-upovým projektem Via Czechia, který představuje nejdelší a nejodvážněji vedené poutní a turistické dálkové trasy v České republice. Vznikla z toho jedinečná kolekce pánských a dámských triček Via Czechia, na kterých zaručeně nebude vidět pot ani po sebedelší túře. Ať už se vydáte Severní stezkou nebo Jižní stezkou, díky triku CityZen® s logem Via Czechia se na první pohled poznáte s dalšími poutníky, což se určitě může hodit pro vzájemnou podporu či povzbuzení.  

Oslovil mne cestovatel Jan Hocek, který navrhl, zmapoval a následně sám i prošel či projel na kole Severní i Jižní stezku a naše trika vyzkoušel přímo na trase. Nám se jeho originální nápad, jak poznávat rodnou zemi, zalíbil, mimo jiné i proto, že jsme sportovně založená firma. A tak se dostalo logo Via Czechia na naše trika,“ rekapituluje začátek spolupráce Pavel Hrstka, který je spolu s René Němečkem a Martinem Burkoněm zakladatelem značky CityZen®.

Trika CityZen® jsou vyrobena z prémiové bavlny (95 %) a Elastanu (5 %), takže jsou perfektně prodyšná, příjemná na dotek a skvěle padnou každé postavě. Díky unikátní patentované úpravě CityZen na nich není vidět pot a rychle schnou. Vnější strana triček je chráněna proti skvrnám a špíně, takže kapaliny volně stečou a nezanechají stopu. Kombinace těchto efektů zaručuje příjemný pocit při nošení, snižuje zápach a poskytuje trikům jejich největší výhodu – mokré skvrny po pocení zvenku nejsou vidět. Trika CityZen® díky svým mimořádným vlastnostem navíc nepotřebují tak často prát, takže s jedním vystačíte na túře hned několik dnů. V e-shopu CityZen® jsou dostupná pánská trika z kolekce Via Czechia různých velikostí v navy a šedé barvě a dámská trika v petrolejové a navy.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.