Poznejte pravou sílu přírody s prémiovými produkty Forever Living

Probouzení přírody po zimním spánku sebou každoročně nese příliv energie z prvních slunečních paprsků, čerstvý vzduch a laicky řečeno „novou mízu“. Toto období je však pro mnoho z nás i strašákem z možných alergií, nepříjemných bodnutí hmyzem i jiných podráždění. Právě teď je ten správný čas pro posílení imunity a doplnění tolik důležitých vitamínů, aby nám rozkvetlá louka, stanování u rybníka či pobyt na sluníčku dělali radosti a ne starosti. A odkud „nebezpečí“ přichází, tam také hledejte pomoc – příroda je mocná léčitelka, a to nejlepší z ní najdete v prémiových produktech Forever Living, které i s praktickými radami zakoupíte u Dany Hodanové ze studia Danah.

Dostatečný pitný režim je základním pilířem dobrého fungování našeho těla. Vypít několik litrů vody za den však nemusí být pro každého snadným úkolem. Jděte na to chytře a spolu s tekutinami dodejte organismu i pořádnou dávku energie. Oblíbený nápoj Forever Berry Nectar obsahuje více jak 90 % dužiny z Aloe vera a kombinaci šťáv z brusinek a jablek, které posílí imunitní i zažívací systém. „Aloe vera, brusinky, jablíčka – to je opravdu zázračný mix pro každého, kdo chce dát svému tělu to nejlepší. Imunita má své základy ve střevech a v nich se tvoří špatné a dobré bakterie. Tímto nápojem podpoříte růst těch dobrých, díky kterým posílíte trávicí systém a tím zlepšíte zažívání“, vysvětluje Dana Hodanová ze studia Danah. Forever Berry Nectar je i úžasným pomocníkem při močových problémech, které na jaře trápí nejen ženy. Stačí smíchat 3x denně 40 ml nektaru s 240ml vody nebo džusu a vzpruha pro vaše tělo je na světě.

Není pyl jako pyl! Například přírodní  včelí pyl z květů, obsažený v Forever Bee Pollen je učiněným elixírem pro vaše zdraví. Včelí pyl obsahuje spousty vitamínů, jako je vitamín C, K, E ale i kompletní B-komplex či 22 aminokyselin včetně těch, které si tělo nedokáže samo vyrobit. „Pokud hledáte způsob, jak dodat tělu veškeré spektrum vitamínů a živin v jedné tabletě, Bee Pollen je tou pravou volbou. V oblibě ho mám i díky tomu, že obsahuje důležitý vitamín D, který podporuje nervový systém a posiluje imunitu. Vitamín D získáváme přirozeně ze sluníčka, které v těchto měsících ještě nemá takovou sílu, a proto je potřeba ho tělu dodat například v podobě tablet,“ dodává terapeutka Dana Hodanová.

O imunitním systému se mluví všude kolem nás a ne náhodou. Můžeme sportovat, zdravě jíst, ale bez posílené imunity a dostatku vitamínů naše tělo nebude nikdy „vnitřně“ zdravé a správně fungovat. Dodat tělu vše, co potřebuje je lehčí, než se zdá. Každá tableta ImmuBlend od společnosti Forever řeší všechny aspekty imunitního systému od první obranné linie až po poslední. Záměrně cílí na správné fungování střev, které je základem silné imunity, jak potvrzuje Dana Hodanová: „Mikroflóra střev opravdu zásadně ovlivňuje, jak na tom naše obranyschopnost je, a to platí i u malých dětí. Je potřeba si svou imunitu hýčkat a tím předcházet nejen nachlazení, ale i nepříjemným příznakům alergií.“ Síla ImmunoBlend tkví v rozmanitém složení vitamínů a dalších složkách, jako jsou houby shitake a mitake, známé svými blahodárnými účinky nejen na imunitu, ale i kardiovaskulární systém.

Bodnutí hmyzem, podrážděná pokožka z koupání, popálení kopřivou, malé říznutí a ranky – nejen to jsou nástrahy jarních a letních měsíců. Aloe Vera Gelly je „zázračná“ tubička, která by neměla chybět v žádné lékárničce ani kabelce. Obsahuje 100% Aloe vera gel, který se získává přímo z dužiny této hojivé rostliny – výsledek je tedy stejně účinný, jako byste na pokožku aplikovali rozříznutý list Aloe, který bohužel ne vždy máme po ruce. Ideální první pomoc pro zklidnění pokožky, ať už jste kdekoliv. Díky přírodnímu složení bez přidání barviv gel nezanechává stopy na oblečení.

Více na studiodanah.flp.com/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.