Prémiová biokosmetika PRIMAVERA představuje novinku Day Cream

Portfolio organické kosmetické značky Primavera, kterou u nás exkluzivně zastupuje obchod s přírodní kosmetikou Greenwave, nově doplnil denní krém z řady Glowing Age s konejšivou vůní zelených bylinek a limety.

Efektivní denní krém hydratuje a zpevňuje nejen oblast obličeje, ale i oblast krku a dekoltu. Jeho zvláčňující textura a speciální energizující rostlinné složky posilují strukturu pokožky. Silná kombinace kahai oleje, nektaru z klokanky a perel limetkového kaviáru zlepšuje pružnost i pevnost pleti, která ztrácí svou přirozenou elasticitu vlivem stárnutí. Krém vyživuje a pěstí pokožku, působí dlouhodobě a zajišťuje zářivý vzhled.

Tento účinný krém zároveň nádherně voní, jeho používání si tak budete opravdu užívat. Extrakt z květů klokanky (Angiozanthos flower) se extrahuje z rudých květů australské klokanky. Tento extrakt vyhlazuje vrásky, obnovuje strukturu pokožky a celkově zpevňuje pleť. Přírodní poklad – kaviár z limetkových perel se získává z malých druhů limetkových stromů, které rostou v deštných pralesích subtropických pásem Austrálie. Jeho perly mají zpevňující a regenerační účinky na pokožku. Olej z amazonského pralesa kahai má prokazatelné anti-age účinky, vyhlazuje a zpevňuje. Bio máslo z kapuakových ořechů má skvělé vyživující vlastnosti, zjemňuje a vyhlazuje pleť. Extrakt z magnolie se získává z kůry stromu. Působí jako silný antioxidant a postará se o svěží a mladistvý vzhled.

Veškeré produkty jsou k dostání exkluzivně v obchodě Greenwave nebo online na www.greenwave.cz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.