Příběh značky salvadorské čokolády Xocolatísimo

Čokoládu zná snad každý. Víte ale, co je to salvadorská čokoláda? A víte, v čem je tak výjimečná?

Exotická salvadorská čokoláda

Salvadorská čokoláda se vyrábí z kakaových bobů pocházejících až z dalekého El Salvadoru. Právě původ bobů má zásadní vliv na chuťové nuance čokolád. Tato čokoláda je tak mezi běžnými produkty na trhu naprosto výjimečná.

Když salvadorská čokoláda vypráví svůj příběh

S nadsázkou bychom mohli říci, že salvadorská čokoláda je vlastně taková čokoládová „exotika“. Na českém trhu se tento produkt představuje z popudu samotných spotřebitelů. Po provedení průzkumu, který mateřská výrobna zrealizovala, bylo jasné, že Čechům v obchodech kvalitní čokoláda jednoznačně chybí.

Salvadorská čokoláda v Čechách

Kdo za mateřskou společností vyrábějící salvadorskou čokoládu vlastně stojí? Jde sice o společnost tuzemskou, je však přímou odnoží zahraničního výrobce. Rozhodně se tak nejedná o čokoládu napodobující původní koncept. Záměrem bylo přivést na trh produkt, který se striktně drží originální zahraniční receptury.

Salvadorská čokoláda a jiné produkty (například čokoládové pralinky) se vyrábějí ručně. Během celého procesu je kladen důraz na udržitelnost, důslednou kontrolu kvality použitých surovin a šetrnost jejich zpracování.

Příběh značky salvadorské čokolády Xocolatísimo

Výsledkem pečlivé práce je salvadorská čokoláda pod značkou Xocolatísimo. Tato čokoláda je vyráběna s láskou a respektem k přírodě, ke všem, kteří se na její výrobě podílejí i k samotným spotřebitelům. Vybírat můžete z mnoha rozličných příchutí. Pokud byste tu pravou čokoládu nenašli ve stávajícím sortimentu, neváhejte si svou poptávku zadat.

Salvadorská čokoláda Xocolatísimo nabízí také možnost nechat si připravit exkluzivní pralinky či jiné produkty k různým příležitostem nebo jako skvělý dárek pro někoho z vašich nejbližších. K ochutnání vybízí exotická matcha i tradiční oříšky.

Naslouchejte svým chutím a nechte salvadorskou čokoládu vyprávět její příběh.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.